Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idővel kinövök a "kislányokból"?

Idővel kinövök a "kislányokból"?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, szeptembertől végzős.


Teljesen őszinte leszek most, hogy valódi válaszokat kaphassak..

Alacsony, vékony srác vagyok, eléggé szociális fóbiás (pozitívum, hogy nem vagyok csúnya és idióta sem). Nem igazán érzem magam férfinek (nak?) a kortársaim mellett.


A korombeli lányok (16-18 évesek) nagy része már 20+-os tömöttszakállas arcokkal volt/van együtt, nekem pedig egyszerűen nincs merszem ilyen srácokkal felvenni a versenyt.

A kicsit fiatalabb lányok (15-16 évesek) a kortársaimmal vannak együtt, de én pl az osztálytársaim mellett 13 évesnek nézek ki, tehát már náluk sem merek próbálkozni.

Aztán vannak a "kislányok" (13-14 évesek), akiknek nincs viszonyítási alapjuk, ezért én előszeretettel próbálkozom be náluk.

Nyilván, ők már nőiesednek, tehát nem azért tetszenek, mert még testileg éretlenek, hanem mert csak ők "maradnak" ki nekem.

A leggázabb az, hogy valamiért még közülük is mindig olyanokat fogok ki, akik leráznak vagy egyszerűen nem tudunk miről beszélgetni.


Kicsit félek, hogy nem fogok továbbjutni ezen a szinten, mert napról-napra egyre több korombeli lánynak lesz tapasztalata, én pedig egyre jobban pánikolok, mert egy velem egyidős csaj, ha már tudom róla, hogy nem szűz akkor rá sem merek nézni, mert tudom, hogy nem tudnám felülmúlni az exét, bárki is legyen az..


2017. máj. 28. 12:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, te pedig fogadj tőlem néhány férfias jótanácsot, hogy hogyan kezeld ezt az egész helyzetet.


1) El kell keserítselek: a tizenéves, de még a huszonéves korod része is szívás lesz. Fiatal korban szinte minden az adottságoktól függ. Azok a fiúk fogják vinni a csajokat, akik érettebbnek néznek ki a koruknál, jó családból származnak. A nők felé lejt a pálya.

MÉG. Mert azt soha ne felejtsd el, hogy a nők fiatalkorukban vannak a csúcson, de olyan 25 éves koruk után már folyamatosan elamortizálódnak, zuhanni fog az értékük. Nálad viszont fordítva lesz. Mire betöltöd a harmincat, sokkal nagyobb értéket fogsz képviselni, mint jelenleg.


2) Az, hogy nincs önbizalmad, az természetes. Szinte sehol nem fogják elmondani neked, de az a helyzet, hogy egy férfi önbizalma az elért eredmények függvénye. Alapból NULLA. Majd miután sikerült megfektetned néhány csajt, akkor lesz nagyobb az önbizalmad. A legfontosabb, hogy ne magadban keresd a hibát. Peches lapokat osztott a sors, amivel jelenleg még nem nagyon tudsz mit kezdeni. De el fog jönni a te időd.


3) Nagyon fontos azonban, hogy ne hagyd, hogy a nők iránt érzett félelmed teljesen eluralkodjon rajtad. Igen, tudom, hogy az emberben benne van, hogy a nő korábbi partnerei milyenek voltak, és kisebbségi érzése támad, nem is alaptalanul. Aki már előtte több száz szexuális alkalmat megélt, az nyilván tapasztalt, és kezdőként te ezzel nem veheted fel a versenyt.


4) A félelemre a megoldás: fizetős csajok. Megismered a női testet, legyőzöd a kezdeti félelmeidet. Így mire odáig jutsz, hogy "hagyományosan" felszedett csajjal leszel, már lesz némi előképzettséged, és nem fogsz szorongani a teljesítményed miatt. Úgyhogy azt javaslom, hogyha nem változik a helyzet 18 éves korodra, fizess be egy csajhoz. Azután minden hónapban, amíg nem jön össze hagyományos csaj, menj el újra egy szolgáltatóhoz. A társadalom megtagadja tőled a nőket? Hát b***ák meg! Akkor szerezz forintos alapon. Ne hagyd, hogy az igazságtalan leosztás miatt egész életedben kimaradj a jó dolgokból.

Ha nincs rá pénzed, vállalj diákmunkát. Legalább szerzel munkatapasztalatot is.


5) Kondizd ki magad. Amennyire időd és pénzed engedi, járj el edzeni, és próbálj felszedni izmot. Alacsony testalkatra ez amúgy is könnyebb (egy 50 kilós srácnak például sokkal kevesebbe kerül a tömegnövelő étrend betartása, mint egy nagyon magas 80 kilósnak).


6) Pénzcsinálás. Ezen nagyon dolgozz! Tűzd ki célul, hogy mire betöltöd a 30. évedet, már komplett egzisztenciád lesz, lakással, autóval, anyagi javakkal, megtakarítással.


7) És ami a legfontosabb: tarts ki! Iszonyú nehéz lesz a következő néhány év. Ne is reménykedj abban, hogy könnyebb vagy jobb lesz, mert nem lesz. Egyenlőre a játékban neked még nincs hatalmad. De arra kérlek, ne add fel. Mert el fog jönni a TE időd! Azok a 17 éves csajok, akik most még rád sem néznek, tizenöt év múlva már könnyen elérhetővé válnak számodra. Mert ők már veszítettek az értékükből (idősebbek, leharcoltabbak stb. lesznek), te viszont értékesebb leszel. Na AKKOR majd kevés erőfeszítéssel meghúzhatod őket.

Szóval tarts ki! A tizen-huszas éveid szívás lesz, de ígérem neked, hogyha tényleg nem adod fel, a harmincadik születésnapodtól az életed és a sikereid meredeken elkezdenek felfelé ívelni.

2017. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!