Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy sok ostoba...

Miért van az hogy sok ostoba ember a tömegközlekedésen nem képes levenni a táskáját még akkor sem ha csúcsforgalom van kortol nemtől függetlenül?

Figyelt kérdés

És mióta lett divan az hogy ha szálnának le az emberek már akkor tolakszanak föl a tömegközlekedési ezközre?



Az ilyen embereket kortol nemtől függetlenül legszívesebben elküldeném a pitába.



2015. nov. 7. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Mi van? Miért kéne levennem a táskám? Utálom levenni, mert tiszta dzsuva a föld ahova raknom kéne. Hova tenném? A lábam közé, hogy ha fékez és kapaszkodó sincs rálépjen más vagy elessek benne.
2015. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem de például foghatnád a kezedbe és nem kéne nyomorgni miatta. Problem ?
2015. nov. 7. 22:43
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Első válaszoló igen tahó!!

A vacak táska remelem jol utazik!


Kérdező igazad van es eleg primitívek az ilyen emberek bar remélem néha megszivjak es ra szólnak az ilyen utazokra hogy legyen szives felállni vagy a táskáját levenni mert le szeretnék ülni!

Huu de utlalom az ilyen bunkó primitiv embert!

2015. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én már szóltam rá kis iskolástól felnőtt emberen át öreg emberre is nőre és férfira egyaránt hogy vegye már le a táskáját a hátáról hogy beférjünk és ki voltak akadva emiatt.
2015. nov. 7. 22:51
 5/14 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy azok meg akik tömegközlekedésen nem várják meg hogy leszálljak és próbálnak fölfele tolakodni azokat rendszerint levállalom lehetőleg jó erősen és ugyan úgy semmibe veszem a helyzetüket korukat
2015. nov. 7. 22:53
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Hátizsákot én se tennék le a koszba, bocs. Ha olyan könnyű lenne a cucc, hogy szívesen tartanám másfél órán át kézben, akkor eleve nem hátizsákban vinném. Ha ülök, akkor nyilván ölemben van a táska, nem foglal másik helyet.
2015. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as, szerintem nem azokról volt szó, akik a táskájuknak külön ülőhelyet igényelnek, az szerintem is gáz.

A leszállásnál felfelé tolakodók lefejelése jogos :)

2015. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Az ember akkor hagyja ott a táskát, ha foglalja valakinek a helyet, vagy csak nem akarja az ölében tartani akkor is, amikor senki nem akar leülni mellé. Normális ember, ha tömeg van elveszi a táskáját. A felszálláskori tolakodás akkor jellemző, amikor harc van az ülőhelyekért.
2015. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Röviden-tömören: nincs tömegközelekedés-kultúra. Én attól is agyvérzést kapok, mikor vánszorogva szállnak le meg beállnak az ajtóba, hogy ők most felszállnak és csodálkoznak, hogy beléjük megyek, mert én meg leszállnék. Az emberek retardáltak. Deal with it.
2015. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
BKV-n nincs ilyen, hogy "foglalja valakinek a helyet". Ez nem a Lufthansa vagy az Intercity, hogy helyfoglalás van.
2015. nov. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!