Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korig normális az,...

Hány éves korig normális az, ha utcán sétálok valamerre akkor random csinálok olyan kézmozdulatokat amiket pl animékben karakterek csinálnak, pl Naruto ból, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
őszinteséget! pls.
2017. máj. 28. 21:20
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
0%

Tőlem vetted át a helyesírási hibák szóvá tételét? Vajon ki lehetsz?

Tényleg úgy tűnik, hogy hamis információkat akarsz terjeszteni rólam.

2017. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
az h asperger szindrómás vagyok az közrejátszhat?
2017. máj. 28. 23:59
 33/59 anonim ***** válasza:
0%

Hm... Nálam is megállapították azt a betegséget.

Lehet, hogy üldözési mániás vagyok, de Te szándékosan ártani akarsz nekem, egyre inkább úgy tapasztalom.

Az más kérdés, hogy én nem teszek furcsa mozdulatokat, csak a járásképem különös.

2017. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
36%
Ezzel kellett volna kezdened, hogy Aspergeres vagy. Így már egyértelmű, hogy ezért csinálod.
2017. máj. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:
mitől olyan egyértelmű?
2017. máj. 29. 01:22
 36/59 anonim ***** válasza:

Aki Aspergeres az mutathat ilyen tüneteket, hogy bizonyos mozdulatokat "másol". Ezért mondtam, hogy ez már egyből egy ésszerű magyarázat arra, hogy miért csinálod ezt.


"Az ismétlés a mozgásban is megjelenhet, például egy jellegzetes mozdulatsorban. Ezekbe a mozdulatokba gyakran az egész test bevonódik, és a tic-kel ellentétben a mozdulatok akaratlagosak."


[link]


Ne aggódj, ettől még nem leszel defektes, és senki sem fog megverni, vagy bántani az utcán.

2017. máj. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:
én igazából inkább játszom ilyenkor. Pl a karaktert akit nagyon szeretek. Csak megfeledkezem magamról és elfelejtem h ebben a korban "nem illik" vagy i a franc. Otthon sokszor szoktam játszani, elképzelni dolgokat, de sajnos utcán sokszor megfeledkezem magamról és akaratlanul is elkezdem.
2017. máj. 29. 02:25
 38/59 anonim ***** válasza:
46%

30 múltam, de ha lépcsőn szaladok lefele úgy nézek ki, mint Chihiro...

Haverokkal részegen szoktunk dragonball-os kamehamékat lőni egymásra... de amúgy józanon is csak úgy ritkábban...

Kőműves vagyok, a segédmunkásokat rendszeresen erő meggyőzéssel veszem rá, hogy hozzanak maltert, vagy agyják fel a szerszámot...

A fotocellás ajtókat is az erővel szoktuk kinyotni...

De a kedvenc kocsmánkban is erőmeggyőzéssel kapok mégegy sört, pusztán azért fizetem ki, mert egy Jedi nem lop...

Ha pedig áratlanul állít be mögém a főnököm, fordulatból rászegezem a kőműves kanalat és kiáltom : Expecto patronum!!!


Akik szerint pedig ez a 10 éves szint.. na őket csak sajnálni tudom, szar lehet az élet, ha már nincs benne "varázslat" és játék...

2017. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
34%

Jajj eszembejutott még pár,

Ha haverokkal egymás közt megbeszéljük, hogy majd ráírunk a másikra messengeren, akkor nem azt mondjuk, hogy pl:

-jó majd megírom mikor érek rá...

Hanem hogy:

-majd küldök egy hollót ha ráérek :)


A kedvenc számom a 42, mert az a válasz mindenre...

Ha pedig elektronika csődötmond előttem, mindig a szonikus csavarhúzóval állapítom meg, hogy igen, ez elromlott...


Ha hírtelen emberfeletti erő kell, megisszuk a gumimaci szörpöt...


Szűk baráti társaságban lok'tar ogar al köszöntjük egymást és for the horde kiáltással koccintunk.


A kutyám neve Teal'c

A Jaffa szóra odajön, jaffa krí pitizik, solva pedig a szégyelli magát.


Egy szóval geek vagyok... vagy kocka, gyík, cube...

Kinek mi tetszik...

2017. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
Nincs benned olyan, hogy néha inkább a(z) animés/virtuális valóságban élnél, mintsem a zord világban? Szerintem ez az érzés teljesen normális, én is gyakran a gondolataimba mélyülök, sokszor, mikor egy dal megy a fejemben, akaratlanul elkezdem énekelni, esetleg feltűnően gesztikulálok hozzá.
2017. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!