Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korig normális az,...

Hány éves korig normális az, ha utcán sétálok valamerre akkor random csinálok olyan kézmozdulatokat amiket pl animékben karakterek csinálnak, pl Naruto ból, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
őszinteséget! pls.
2017. máj. 28. 21:20
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
66%

#38-39es ezek baromi jók xD kár, hogy nincs ilyen munkatársam :D


Kérdező, lehet gáz, amit csinálsz.. de kit érdekel? Te jól érzed magad tőle? Igen. Ártasz vele másoknak? Nem. Akkor meg? :)


22F

2017. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
Igazából nem gáz, csak itt Magyarországon, hidd el Japánban vagy Nyugat- Európában nem érdekelnék, hogy te mit és hogyan csinálsz.
2017. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim válasza:
Szerintem jó ez így😃
2017. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
66%

Melóztam new yorkban étteremben, a főnököm 70 éves faszi volt, és ott teljesen megszokott dolog, hogy star wars rajongó...

A 7. Részre vett jedi és sith kosztümöket az összes alkalmazottnak magának Cylo Ren ét és úgy mentünk a nekünk kobérelt moziterembe, ahol film előtt harcoltunk, meg film után is még késő estig Manhattan utcáin meg a Central parkban...

Sosem kell felnőni...

2017. máj. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon 0 éves korig normális...

De egy normális országban lesem szarják mit csinálsz.

Az államokban pl a Venice beachen percenként látni ilyen embereket, az egyik sétál méteres vigyorral a fején, a másik összevissza énekel, a harmadik Narutos mozdulatokat csinál, de senkit nem érdekel, igazából, mindenki kedves, mosolygós, laza.

De hát Magyarországon ha már jó kedved van, mosolyogsz, megkérdezik,hogy ennek meg mi baja van!!? Itthon csak szomorú leszegett fapovával szabad kimenni az utcára, mert ha nem így teszel akkor már bolond vagy.

2017. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
51%

Az ilyen embert mindenhol kirohogik. Nezzetek cringe compilationt es talalgassatok miert amerikabol, a tolerans nyugatrol szarmazik a legtobb video. Maga a cringe kifejezes is nyugatrol jon. De persze egesse magat mindenki ugy ahogy szeretne.


Probalj meg viselkedni kedves kerdezo, mert igy soha senki nem fog komolyan venni.

2017. máj. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:
Engem hidegen hagy az olyan emberek véleménye, akik engem mint embert ebből ítélnek meg. tehát nem érdekel hogy ti komolyan vesztek e vagy sem.
2017. máj. 31. 12:16
 48/59 anonim ***** válasza:
55%

Mert meg egy 10 eves szellemi szintjen allsz. Engem sem erdekelt akkoriban ki szerint ciki ha a parkban kardozunk meg varazsolunk a pajtikakkal.


Amugy meg, ha nem erdekel masok velemenye minek kered ki? Azt vartad, hogy majd megy a buksisimi, milyen ugyesen csinalsz hulyet magadbol? Ez a ciki nem az animefuggoseged.

2017. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
csak azért hogy röhögjek egy jó nagyot az olyanokon mint te. én meg a barátaim jól érezzük magunkat, te pedig gyűlölködsz és köpködsz idézőjelben. te szomorú vagy, mi boldogok. ennyi :D
2017. máj. 31. 19:38
 50/59 anonim ***** válasza:
55%

Csak oszinte voltam veled. Manapsag minden ellenvelemeny gyulolkodesnek szamit?


En orulok ha ilyen maradsz, kell a cringe a vilagnak es igy mindig van utanpotlas.:D koszonjuk.

2017. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!