Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okból (miért) veszekedtél...

Mi okból (miért) veszekedtél utoljára és kivel?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmibe vettek a munakhelyen kb csak azért mert nő vagyok. Elmondtam a páromnak, hogy ez mennyire megsértett ő pedig közölte, hogy túlreagálom. Ezt persze én tényleg túlreagáltam és a fejéhez vágtam, hogy ő ezt nem értheti.. Aztán befejeztem a hisztim és bocsánatot kértem. Ennyi.
2017. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Egy srác szeretett volna arról meggyőzni hogy az iszlám igenis a béke vallása, és hogy a nőkkel való bánásmód kint a nők választása. Emellett határozottan vallotta hogy a nőket csak akkor kövezik meg hogyha a "házasság szentségét és kapcsolatukat istennel megtörik" és hogy ezért megérdemlik. Szerinte a házasság törésre nincsen kultúráltabb büntetés ennél. Amikor meg felvetettem hogy esetleg megcsalás esetén kultúráltan is véget lehet vetni a kapcsolatnak a "kultúrált jelző alatt" csak azt értette ami az iszlámban megy. Számára a kapcsolat vége nem elegendő büntetés egy nőnek.

Itt már jól felhúzott, de rá kellett jönnöm hogy hiába győzködök egy elvakult embert akinek a morális értékei ennyire nincsenek a helyükön. És ő még nem is onnan származott, hanem magyarként felvette az iszlám tanításait. Szerintem egy hatalmas vesztes, aki nőkkel még beszélni se tud, ezért akarja magát győzködni a hülye iszlámmal ahol minden nő az övé lehet. De hála az égnek nem ismerem a mai incidensnél jobban így nem tudom hogy valóban így van-e.

2017. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A párommal, amiért nem akart velem lefeküdni. Aztán rájöttem, hogy tényleg azért, mert hulla fáradt volt, nem csak kifogásként használta, azóta szent a béke és már be is pótoltuk. Túlhisztiztem a dolgot :(
2017. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néhány ismerősöm nem volt hajlandó elfogadni a világnézetemnek semelyik részét, sértegettek az övéktől eltérő véleményeim miatt és kibeszéltek a hátam mögött. Szerencsére már megszakítottam velük minden kapcsolatot.
2022. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!