Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor erezted utoljara hogy...

Mikor erezted utoljara hogy minden ok, es melyik volt az a pillanat amit sosem cserelnel el?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a szeretet mikor erezted utoljara? En pl eveken at nem ereztem semmit az erzelmeim hidegek voltak. Megis volt ma valami ami nem is tudom....talan gyengulok? Kicsit ossze vagyok zavarodva....

2016. nov. 8. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

3 hete. Ültem a vonaton hazafelé tartottam egy sikeres megebszélés után, jól lakottan, olvastam egy jó könyvet és tudtam, hogy a barátaim már várnak, hogy elmeséljem, hogyan sikerült a dolog. Kipihent voltam, lelkes, boldog.


A pillanat, amit sosem cserélnék el pedig a volt barátomhoz köthető és hát egy elég szenvedélyes együttlét nyitó jelenete volt.

2016. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:)
2016. nov. 8. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
2005 végétől 2006 májusáig éreztem így, valamint 2015 júniusában érezhettem megint így. Imádtam azokat az időket. Ami elmúlt, sajnos nem jön vissza már;(.
2016. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb egy éve.
2016. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ilyen regota? Miert?
2016. nov. 8. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!