Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az szegyen ha irok nekik egy...

Az szegyen ha irok nekik egy emailt ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
munkaugyis tanfolyamra jelentkeztem de inkabb masikra mennek, megirnam nekik emailben hogy irjak at a jelentkezesi lapon a szakmat masikra?? ez nagyon ciki?? hulyenek fog nezni??? megvan a nő email cime aki ezt intezte nekem oda kuldenem el ezt, ha meg veletlenul azt irja hogy menjek be es kezdjuk elolrol az egesz jelentkezest akkor arra azt irnam inkabb hagyjuk de remelem ilyet nem fog irni.

2017. máj. 29. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be személyesen. Az a legegyenesebb; és beszélj vele.
2017. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most ezert nem akarok utazgatni, csak annyit szeretnek irja at a szakmat masikra, ha meg elolrol kell kezdeni a jelentkezest ez miatt ujra mindent kitolteni na akkor inkabb tenyleg hagyjuk.
2017. máj. 29. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel, és mondd el neki, hogy másik tanfolyamra szeretnél menni. Lehet-e, ha igen, akkor mi a menete?
2017. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak így e-mailban írtad ezt, akkor elég kevés az esélye, hogy figyelembe veszik... Valahol ez elég nagy mulyaság volt tőled, szerintem nem fogják átírni.


Még telefonon se biztos, hogy segítenek, főleg, ha emberileg olyan az illető, simán leráz azzal, hogy felnőtt ember vagy, döntsd el akkor, hogy mit akarsz, amikor kitöltöd a papírokat.


Szerintem legjobb személyesen bemenni, ha komolyan érdekel a dolog.

2017. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!