Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti megbocsátanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti megbocsátanátok egy egyszeri részeg kirohanást egy a szünetelés alatt álló kapcsolatban a "barátnőtöktől"?

Figyelt kérdés
Ostoba, részeg üzenet-cunamiról van szó. Tényleg nagyon nagy szégyen, de jóvá lehet ezt tenni valahogy? Kicsit megzavarodtam, mert folyton keresett, noha azt mondta, hogy egy ideig nem szeretne látni (kitűnően viselkedtem a szünet alatt, tényleg, ez az egy hiba csúszott csak be). Szeretnék bocsánatot kérni, de nem tudom, hogyan. Semmi válasz nem érkezett... Ti megbocsátanátok? Mit tegyek? Nagyon nagy szégyen? Ássam el magam? 22/L

2014. aug. 6. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ez attól függ miket írtál
2014. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint hogy járunk és szünet van és közben részegen írkáltál nekem? Hááát, ha igazán szeretlek, megbocsátok Neked. Ha nem szeretlek, akkor játszmázok...(if I were your man)
2014. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
játszma? mire gondolsz?
2014. aug. 6. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Én lány vagyok, de olyan sok fiú udvarol, hogy életben eszembe nem jutna igy variálni egyikkel se, ha jó a kapcsolat együttjárunk, ha nem jó otthagyom. Lány létedre, mit variálsz egy fiúnak, tudod kit szüneteltetne, ilyet még gondolni se mert rólam egyik fiú sem, mert már akkor repült volna.
2014. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert még mindig szeret, de eléggé összezavartam szegényt a viselkedésemmel... Mindegy, hosszú történet.
2014. aug. 6. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es,

Ha a srác nem akarja látni egy ideig, akkor minden bizonnyal a lány tehetett rossz fát a tűzre.

Ha te teszel valami rosszat a srácnak, és rosszul esik neki, fel akarja dolgozni, akkor te inkább lelépsz, és még neked áll följebb? Ebből az jön le nekem, hogy nem tudsz azzal szembenézni, hogy most épp te voltál a hibás.

Igen következetes lehetsz, és érett a kapcsolatokhoz, ha zokni könnyedséggel váltogatnád a partnereidet.

2014. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os én abból indulok ki, hogyha egy fiut nem tudok szemtől szembe elküldeni, mert idegileg kicsit zizi és rosszul viselné, akkor szoktam azt mondani, hogy tartsunk szünetet, és akkor általában ez a lekoptatási időszak. Biztos én normálisan is viselkedem, mert engem még nem küldtek el szüneteltetésre, de akkor inkább megmondanám hogy legyen vége.
2014. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!