Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » EZ NORMÁLIS? Angolul beszélek,...

Akasztottkacsa kérdése:

EZ NORMÁLIS? Angolul beszélek, pedig németet tanulok. Angolból pár szót tudok

Figyelt kérdés

Néha azon kapom magamat,hogy angolul mondok magamban mondatokat.Nagyon furcsa érzés mert olyan szavakat tudok amiket életemben nem hallottam még!

14/L


2017. máj. 29. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel az interneten is egy csomó minden angolul van fent, meg az emberek nagy része zenékből is angol nyelvűt hallgat legtöbbször, nem meglepő, ha valamennyi angol még arra is ráragad, aki nem is tanul angolt.
2017. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
EKSZÖSZÁJZBÚK!!!!!!
2017. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Köszi de szerintem nem ez áll a háttérben
2017. máj. 30. 04:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig más nem állhat a háttérben, mint az, hogy momentán akárhol élsz, az angol nyelvet látod és hallod minden egyes nap minden órájában, valamilyen formában. Már nem vesszük észre, de így van.


Én néha elolvasok egy hosszabb sztorit, akár könyvet, és utólag alig emlékszem, hogy magyarul v. angolul olvastam, annyira összemosódik.


Amúgy, ha már a NORMÁLIS-nál tartunk. Régen még videókazin megvolt a Gyűrűk Ura, és oda-vissza tudom a filmet szóról-szóra. Csak azt nem értem, hogy angolul is tudom, pedig a videókazin nem lehetett több nyelv, csak a magyar. Szóval, vannak rejtélyek az életben. :D

2017. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!