Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez 10-es skálán mennyire...

Ez 10-es skálán mennyire brutális?

Figyelt kérdés

Poénból pár tini lánynak beadtam, hogy a medvesajt azért medvesajt, mert medvetejből készült. ÉS EZEK ELHITTÉK D,:!!! Hát én, én... nagyon nehezen, de sikerült lepleznem az elkeseredettségemet.

A másik. Az osztálykirándulást terveztük. Én fölajánlottam, hogy menjünk Pécsre, mert sok ott a látnivaló, ráadásul ott van a Mecsek és tőle néhány tíz kmre Szigetvár. Erre az egyik lányosztálytársam:"De fogd már föl, hogy nem megyünk külföldre, főleg Bécsre nem". Erre én:"PÉCS és nem Bécs! Mióta van Bécs a Mecseknél?"

Az a tudat, hogy egy magyar gyerek még a saját hazáját sem ismeri, hát ez elszomorító. Ez gáz.

Na de most jön a legdurvább. A Terror házában voltunk az osztállyal. A kijáratnál volt egy kis pult, hol szuveníreket, Rubicon magazinokat és egyéb dolgokat lehetett venni. Megláttam egy bögrét, amire rá volt nyomtatva a NYILAS kereszt, és azt is árulták. Csodálkozva föltettem az egyik osztálytársamnak egy kérdést, hogy:"Melyik eltorzult lélek vesz nyilas bögrét?". Na erre egy másik lány osztálytársam, akinek a véleményére nem voltam kíváncsi, mert nem neki tettem föl ezt a kérdést, azt válaszolta:"Hát azok, akik hívei a kommunizmusnak." - eeeehhhh. ),: Ezt a tudatlanságot.

Köztudott, hogy a nyilasok nem voltak kommunisták, de közülük rengetegen elmentek ÁVHsnak a II. világháború után és így lettek úgymond "kommunisták". Ezt a muzeológus is elmondta nekünk, mikor körbevezetett minket. De ezt alap dolog tudni. Végül én lettem lehülyézve, mert kioktattam és faképnél hagytam.

Leegyszerűsítve a mai diákok nagyon műveletlenek, de pofázni tudnak olyanról, amiről semmit nem tudnak. Egyébként, aki meg híve a kommunizmusnak, akkor az nem nyilas bögrét, hanem vöröscsillagos bögrét venne. Ez embertelenül ciki.



2017. máj. 29. 20:23
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Egy zenei általános iskola és gimnáziumba járok, melynek a gimijében vagyok most 3.-os. Mivel "művészeti" iskola, ezért a gimnáziumi oktatás nálunk kissé liberális. Egyébként az a föci tanár egyben töri tanár is, egy nagyon művelt ember, de néhol a tudása homályos. Leginkább nem a tanárokkal van a gond, hanem a diáktársaimmal. Alig érdekli őket valami, nem olvasnak, de a tanárokat szidni tudják. Amúgy nincsenek rossz tanáraink. Többnyire korrektek és lenyomják a tananyagot úgy, ahogy kell. Engem csak az zavar, hogy egyfolytában jogtalanul minősítik a tanárokat, miközben nekik kéne változniuk, olyan dolgokról beszélnek, amikről gőzük sincs és olykor embertelenül meggyalázzák a magyar nyelvet. Mondhattok bármit, ez a "belső kritizáció" nagyon gáz volt.

Mielőtt megkérdezitek, hogy miért nem váltok iskolát; azért nem, mert szinte minden iskolában gyakori jelenség a műveletlen gyerek. Semmivel se lesz jobb a helyzetem. Ráadásul az osztályomnak is meg van a maga szépsége, annak ellenére, hogy egy műveletlen banda és az osztályközösségünk is egy rakás szar, mert képtelenek vagyunk összefogni. Egy jó van ebben az osztályban, hogy szarunk egymásra, nem cseszegetjük szekáljuk egymást, csakúgy vagyunk. Az előző osztályom ennek az osztálynak a szöges ellentettje volt a műveltség kivételével.

2017. jún. 3. 18:04
 22/22 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük, nem miattad fognak megváltozni.

Itt is mindenki ilyen, amikor valami olyan szót merek kiejteni, hogy "preferálni", etc... rögtön elkezdenek ba..tatni.

De azért Ők tudnak villogni azzal, hogy tudják az ergo jelentését :DDD

És ugyanez szintén, a tanár jófejségből eltolja a dolgozatot egy héttel, szerdáról jövőhét szerdára, aztán kijelenti hogy jövőhét kedden írjük jön a felháborodás :D Én azok tudok még barátnőimnél is fennakadni, amikor valaki más munkáját szidják. Pl. egyre gyakoribbak a .ppt-s előadások. Egyszer egy apuka testalkatú, apuka körű, tipikusan aranyos fickó, bizonytalansággal elállt a kegyetlen diákok elé, remegő hangon előadta a beszédjét, ami szerintem még érdekes is volt, majd megyünk kifele az előadóból, és a barátnőm megjegyzi: hát ez k..rva szar volt...

2017. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!