Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz egy nő, NŐ?

Mitől lesz egy nő, NŐ?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nincs ilyen. Mindenki az, aminek érzi magát. Ha most leírja Józsi, hogy a pörköltjétől, attól még az a nő is nő marad, aki nem főz.
2017. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Leginkább attól, hogyha statisztikailag a saját nemétől, illetve a férfiak által elfogadott norma szerint él, külsőleg, belsőleg egyaránt.

Újabb fantasztikus tudományok hatására már egy téglabudi is nőnek vallhatja magát, ha szeretné(gender szak)

De hiába veri a mellét, hogy ő nő, ettől még röhej tárgya marad, és csak azt éri el a visszajelzésektől, hogy gyűlölni fogja az egész világot, illetve neveléséből adódóan, ezt sokféleképp élheti meg. Vagy magába roskad, stb.

Vicc az, amikor "ilyenek" akarják majd megmondani a többi nőnek, hogy legyenek nők.

2017. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy női ivarszervei vannak.
2017. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó +1
2017. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Én nő vagyok, és sokszor inkább férfinak érzem magam. (Ok: eltartom magam, sőt az egész családom eltartására elég a pénzem; utálok főzni és házimunkát végezni, és még szülni sem akarok; nem érdekel a férfiak pénze és nem festegetem magam a tükör előtt egész nap) Úgyhogy szerintem attól nő valaki, hogy illegeti magát, nyávog, és a pasiktól vár mindent.
2017. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Valóban minden kis hülye ribi pcsa nő, de nem minden nő kis ribi pcsa. Szóval az utolsó mondatod így nem igaz.

Amúgy ahogy előttem írták, női nemi szervei vannak. :)

2017. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

A női nemi szervtől.


SEMMI egyéb feltétele nincs.

2017. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
jol nez ki, nagyok a mellei, szeret mosni fozni takaritani mosogatni ablakot pucolni, szeret sokat dugni.
2017. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert megérdemli
2017. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!