Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik felem azt mondja, hogy...

Egyik felem azt mondja, hogy öljem meg magam, mindenkinek jobb lesz, de a másik felem nem meri. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Undorító, önző szörnyeteg vagyok, a családomat és barátimat nem érdemlem meg, undok paraszt vagyok velük sokszor. Akkor egyszerűen nem tudok leállni, de ma is rengeteget sírtam most is sírok, hogy miket tettem.

Egyfolytában sírok, undorító ember vagyok. Vagdosni nem vagdosom magam, félek észrevennék, és felhívnának valakit...

16/L


2017. máj. 28. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Valóban önző vagy. Fel sem fogod, hogy az öngyilkosságoddal valószínűleg egy életre ronccsá tennéd a szüleidet.

A hozzáállásod számomra felfoghatatlan. A problémákat megoldani kell. Az öngyilkosság a te esetedben nem az. A nyavalygás helyett inkább változtass magadon.

2017. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy valaki undorító. Az öngyilkosság pedig nem megoldás. Inkább változz meg, ha nem szereted magadat így. Számolj el tízig, mielőtt undokoskodnál...


amúgy többnyire az undok embereknek nem másokkal van gondjuk, hanem magukkal, tehát magadat kellene elkezdened szeretni, és minden megváltozna szépen lassan.


amúgy a kérdésedből eleve kitűnik, hogy egyrészt intelligens, másrészt önkritikára képes, élő lelkiismeretű lány vagy... ezek mind-mind nagyon pozitív értékek, és jó alapok a jobbá válásra.


És ne hidd, hogy mindenki rendelkezik ezekkel. Sajnos nem.


Amúgy az undok állapotnak van még egy kézenfekvő magyarázata: Kamaszkor. Tehát valamilyen szinten még normálisnak is mondható, hogy ilyen vagy ezekben az években, mert a szervezeted, a hormonrendszered tombol!

2017. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el sportolni. De masszívan. Futás, úszás, biciklizés, aerobic, akármi. De minden nap legalább másfél-két óra. Hidd el nagyon sokat fog segíteni :)
2017. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó: mivan nem vették el a telefonod a gyogyóban?
2017. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire így érzed, akkor változz meg, és minden jobb lesz. Ezért kár az öngyilkosságon gondolkodni. Egyébként is csak az a bajod, hogy tini vagy és hormonális változások zajlanak benned, ami miatt őrült érzelmeid vannak és labilis lettél... Majd megnyugszol később, de addig is az energiáidat tényleg fordíthatnád értelmes dolgokra, pl. sportolhatnál vagy segíthetnél a szüleidnek pl. bevárásolni, hogy lássák, hogy nem vagy undok...
2017. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Jaértem, szóval elloptad valamelyik nővér telefonját és elbújtál a takarítószertárban 6oska. Na hamarosan megtalálnak, aztán megint kapsz egy jó adag nyugtatót, attól majd megbékélsz.
2017. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Javaslom elolvasásra Popper Péter Hogyan öljük meg magunkat c. könyvét. A cím ne tévesszen meg, hidd el, ha ezt a könyvet elolvasod, biztosan el fogsz gondolkodni azon, hogy tényleg érdemes-e véghezvinned a dolgot.
2017. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a kamaszkor produkál ilyen hangulatokat.

Amúgy senkinek nem lenne jobb. A családod egy életre tönkremenne. Azért mert utálatos vagy és hülyeségeket beszélsz/csinálsz, szeretnek téged. Kamaszkor, múló állapot. Keress valamit amiben örömöt lelsz. Hobbi, sport, kiskutya, akármi.

2017. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!