Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más férfiak hogy tudnak ilyen...

Más férfiak hogy tudnak ilyen kemények es határozottak lenni mindig? és én miért nem vagyok ilyen? és ez tanulhato?

Figyelt kérdés
én szerény vagyok és félénk de én nem szeretnék igy élni, ez tényleg azert van mert apám nem torodott velem eleget?? van aki azt mondja ez azért van.

2017. máj. 30. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Láttam olyan embert, aki apa nélkül is határozott felnőtt lett. Nekem sem volt apám, de én tutyimutyi alak lettem, bár ennek semmi köze hozzá.
2017. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt apánk, mégis mindketten félénk, határozatlanok vagyunk öcsémmel, pont azért, mert határozott és ledózerolós típus volt.

Egyik barátom meg nem is ismerte az apját, mégis határozott, férfias.

2017. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

minden tanulható


és ha belül szerény is maradsz (ami egyébként jó!) attól még kívülrő megkeményedhetsz, viselkedhetsz tökösen!


Sőt ettől a kombinációtól válnál csak jó pasivá a nők szemében, mert kilátnál a saját egód mőgül, amire sok macsó a túlfejlett egójával képtelen


Amúgy hány éves vagy?

2017. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
22 és koszi a valaszokat
2017. máj. 30. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!