Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a humorérzék...

Szerintetek a humorérzék tanulható?

Figyelt kérdés
Mások poénjain, vicces történetein jókat nevetek, de magamtól nem tudok vicces sztorikat mesélni vagy jól előadni magam. Ez tanulható, vagy ennek jönni kellett volna magától? :)

2015. júl. 9. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez magabiztosság kérdése is. Ha veszed a lapot, és mások poénjain nevetsz, akkor feltehetőleg van humorérzéked. Az más kérdés, hogy nem vagy annyira jó előadó, és nem sziporkázol, attól még lehet humorérzéked! Az, hogy tanulható-e nem tudom, valamit talán lehet benne fejlődni. Én pl. régen meg sem mertem mukkanni, pedig van humorom, aztán kb 21 éves koromra amikor elkezdtem dolgozni, és bekerültem egy jó csapatba, jól éreztem magam, teljesen kinyíltam, és adtam is a poént, nemcsak vettem. :)
2015. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen szerintem igen.


Na jó, csak vicceltem. Nem.

2015. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De.


Neeem, igazából, azt hiszem, hogy nem igazán tanulható, azért hívják érzéknek, mert vagy van hozzá, vagy nincs érzéke valakinek.

2015. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz, nem akarsz vagy félsz a kudarctól, hogy talán nem fogják viccesnek tartani? Szerintem olyan szinten tanulható, hogy otthon elolvasol mondjuk egy viccet és másnap elmondod azt. De a humor valamilyen szinten mindenkiben megvan, csak lehet, hogy a tag nem túl nyílt személy. Azonban, ha egy olyan társaságban vagy, ahol jól érzed magad, jobban megnyílsz és mondod a poénjaid. Szerintem csak légy olyan társaságban, akikkel jól érzed magad és jönnek majd a te poénjaid is.
2015. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!