Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Naruto mesét hány éveseknek...

A Naruto mesét hány éveseknek készítették? Hány éves korig lehet nézni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves korig lehet nézni? Miért lenne maximum korhatár? Nézd 70 évesen is ha akarod.


Egyébként 12-es korhatár van rajta vagyis 12 éven felülieknek készítették.

2017. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
A naruto, az a narancs-rum-tonik koktél rövidítése?
2017. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Akármennyi èves korig, 12-99.
2017. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Ès mese mondjuk a Piroska ès a farkas, ez meg eredetileg kèpregèny volt, aztán lett anime.
2017. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
4. Eredetileg manga volt, ha már az anime nem mese akkor a manga se képregény :)
2017. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem 13-22 korosztálynak. De ne ez szabja meg hogy mit nézel, hanem hogy mi tetszik. Ha tetszik akkor 60 felett se gáz nézni. Én régen mondjuk nagyon szerettem, de nagyon elnyújtották. Hogyha hasonló kategóriájú, de nem agyon fillerezett és túlnyújtott művet akarsz akkor nagyon ajánlom a Gurren Lagann animét, vagy az Avatar rajzfilmet. Naruto-ból meg keress egy listát hogy mely részek követik a mangát, mert a sok filler nélkül is meg fogod utálni hogy egy-egy harc évekig tart és a nagy része visszaemlékezgetés. Ha ezt nem számítjuk akkor jó sorozat. Főleg az első pár évad amikor még taktikáztak a harcokhoz, és nem az nyert akinek több barátság pontja volt és hangosabban üvöltött.
2017. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, akkor legyen manga. :) De akkor se mese, maradjunk inkább a rajzfilmnèl.
2017. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

De unom az ehhez hasonló hülye kérdéseket.... Szerinted a mangákat kik rajzolják? Általában felnőtt emberek. Miért rajzolják? Általában 3 okból.

1. Mert pénzt kapnak érte.

2. Mert a rajongók szeretik, és várják a következő részt.

3. Mert szeretik csinálni.

Akik a mangák történetét és szereplőit meganimálják, miért csinálják? Az indok nagyjából ugyanaz a 3 dolog.

Akik szinkronszínészként a hangjukat adják a karaktereknek, szerinted miért csinálják? Nem bonyolult ez a kérdés sem, a válasz nagyjából ugyanaz a 3 indok.

Szóval aki az animéken/mangákon valamilyen formában dolgozik, általában nem kényszerből csinálja. Csak gondolj bele, sikeres lenne egy szinkronszínész, ha nem lenne kedve színészkedni? Szerintem hamar elküldenék. Ezek az emberek mind örömmel nézik újra a műveiket(feltéve, hogy jól sikerül, de ez már más kérdés), akkor miért lenne szégyen bármilyen korosztályban, ha ugyanezt mi is megtennénk? Nem akarok ezzel senkit megbántani, csak tessék egy kicsit gondolkodni! Egyébként korábbi válaszolóra hivatkozva, ha a Piroska és a Farkast néznéd meg minden nap, az sem lenne szégyen. Egyszer megkérdeztem apukámtól, hogy "Gáz, ha 16 évesen megnézem a Vuk-ot?" Mire ő azt felelte, hogy "30 évesen a gyerekeddel még vagy 20x meg fogod nézni. Az unokáiddal meg még ennyiszer."

Szóval nézhetsz bármit, nem az lesz a ciki. Hanem ha túlságosan beleéled magad, és mondjuk a munkahelyeden elkezdesz fénykardozni(csak mondtam egy példát).

A másik meg, hogy a vélemény olyan, mint a ****lyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra. Jó, tudom ez túlzás, és amúgy sem helytálló, mert akkor nem is válaszolnék erre a kérdésre. :D A lényeg az, hogy ha valaki le is néz azért, mert te animét vagy mesét nézel, ne foglalkozz vele. Ha szereted, és téged szórakoztat, akkor nézd! :) Remélem, hogy ezzel nem bántottam meg senkit, én csak a véleményemet írtam. :)

2017. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gyerek rajzfilm. Én azt mondanám, hogy a tinik a célcsoport (mint ahogy írták is, nem véletlenül korhatáros), de igazándiból bárki nézheti. Az animék legtöbbször felnőtteknek szólnak, kevesebb az ilyen tiniknek szóló, és mégkevesebb a gyerekeknek szánt.
2017. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!