Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Naruto fanok! Volt valaha...

Naruto fanok! Volt valaha olyan helyzet az életetekben amikor azért nem adtátok fel és a végén véghezvittétek amit el akartatok érni mert a naruto nagy hatással volt rátok? 23f

Figyelt kérdés
velem többször is előfordult és a naruton nőttem fel...
2016. aug. 29. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem soha nem volt ilyen , Naruto egy túlidealizált karakter aki erejét még csak nem is a kitartásának hanem a 9 farkú rókának köszöneti . A valóságban ilyen emberek vagy nem léteznek vagy olyan ritkaságszámba léteznek hogy 25 év kevés volt hogy találkozzak eggyel is . Ettől függetlenül jó anime és szeretem !
2016. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti elsőnek igaza van. Lee többet küzdött bármilyen "béna" karakternek állították be. De szerintem tök mindegy mi ad neked erőt a korodtól függetlenül.

Engem pl nagyon tud motiválni (a fogyásban) Gerard Way fiatalkori vs mostani képei :)

2016. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem semmi az égvilágon nem tudna annyira motiválni, tehát kizárva, de ettől függetlenül imádom az anime-t. Én csak "mood booster"-ként használtam a Naruto karaktereit, történetét. Mindig elfog egy boldogságérzet, melankólikusság stb. Vagy volt olyan eset, hogy féltem, tartottam valamitől, aztán rágondoltam az egyik karakterre, az egyik cselekedetére és bátorságot adott.

Nálam kedvnövelőnek vagy bátorításnak volt jelen a Naruto.

2016. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ahogy a második írja valóban Lee az akit inkább a példaképemmé választanék az animéből mint Narutot ...
2016. aug. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fakamabendo válasza:
0%

Naruto nagy hatással volt rátok??? Eriggy má he... most ezt te se gondolod komolyan igaz?


Üdv.: Son Goku

2016. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!