Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fáj a korkülönbség a...

Miért fáj a korkülönbség a kívülállóknak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
tehát pl miért ennyire előítéletesek ha egy 16-17 éves lánynak huszonéves barátja van? Miért nem tudják elhinni hogy lehet őszinte szerelem? Főleg mikor nem pár hónapos kapcsolatokról van szó.. miért ilyen szánalmasan egyszerűek az emberek?
2017. jún. 1. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%

Mert a 16 éves még gyerek, így elég furcsa ha egy 28 éves pasi ilyen lányokra vadászik. Meg mi a közös egy otthon élő gimisben és egy önálló dolgozó férfiban?

Nekem ez a fura, de tőlem mindenki azzal kavar akivel csak szeretne..

2017. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Jó, ez mondjuk a vicc kategória.

Marhára érett lehet, ha 26 évesen 16 évessel kavar.

2017. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Rosszul látod, ha azt gondolod, hogy "fáj".

Ezt most úgyis hiába magyarázzuk, nem érted meg. Tiniként nekem is mindig a felnőtt pasik tetszettek és semmi kifogásolnivalót nem láttam volna abban, ha viszonozzák az érzéseimet. Ha kicsit idősebb leszel, rájössz, hogy az ilyen pasinak valami kattanása vagy kisebbségi komplexusa van. Nem tud teljesíteni a magakorabeli nőknél, ezért kezd egy félig gyerekkel. Lehetsz te bármilyen értelmes és esetleg a korodnál érettebb, akkor is egy normális gondolkodású fejlett agyú férfi nem a gyerekek közül fog társat keresni. Persze az sem mindegy, mit értünk huszonéves alatt, 21 vagy 29 éveset? 17 éves koromban nekem is 21 éves barátom volt, az teljesen normális korkülönbség.

2017. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Látom még az emberi érzések jelentését se ismered, így pláne nem kéne tizen valahány évvel idősebb pasikkal kavarnod. Senkinek nem fáj, senkit nem érdekel, csak ha megtudják, akkor elítélnek, mert tabunak számít és nem normális.
2017. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Mert ebben a korban nagyon más két ember. Az egyik még iskolás gyerek, a másik meg már felnőtt, önálló, dolgozik. Ha egy 30 évesnek vagy 40 éves párja, az nem olyan fura.

De persze bármi lehetséges, nem biztos, hogy ezért nem őszinte szerelem a ti kapcsolatotok.

2017. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha tetszik egy 15-16-17 éves, az miért pedofília, te szerencsétlen? Pláne úgy, hogy csak 21 vagyok...
2017. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Azért fáj a korkülönbség, mert nem velük dugnak az említett lányok. Mondhat itt akárki akármit, egy huszonéves férfinak jóhogy bejönnek a kivillanó combú, formás, feszes tizenéves csajok, akik még ráadásul nincsenek elhasználva sem. Ha rossz érzések keletkeznek bennük pld. egy 16 éves csaj és egy 26 éves pasi látványától, az nem azért van, mert erkölcsileg rossznak tartják, hanem mert nem ők k.rogatják a csajt.


Viszont kérdező te is iszonyúan naiv vagy, ha azt hiszed, hogy ez szerelem!

Megnézném én, hogy mi történne azzal a szerelemmel, ha összeforrnának a csaj nyílásai!

2017. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

"Meg mi a közös egy otthon élő gimisben és egy önálló dolgozó férfiban?"

Hiányérzetem lett volna, ha nem kerül elő a munka és iskola, mint kapcsolatot teljes mértékben kizáró tényező.

De komolyan, valaki magyarázza már el (persze tudom, hogy ő maga sem tudná ép érvekkel), hogy mi a fenéért akadályozna meg egy érzelmet az, hogy valaki dolgozik, a szerelme meg tanul?

2017. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

tizenéves voltam mikor a páromat megismertem. én 15, ő 22.

19 éve együtt vagyunk, házasok két gyerekkel. És boldogok...:)

undorító egy társadalomban élünk, gratulálok nektek!

2017. jún. 1. 15:49
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező saját véleményt kért, hogy én miért tartom furának. Mint írtam tőlem mindenki azt csinál ami jól esik neki.

A tanulás és a meló nem gáz, de azért nagyon nem mindegy, hogy egy egyetemistáról beszélünk vagy egy gimis tiniről.

2017. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!