Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, nektek bejönne egy...

Fiúk, nektek bejönne egy ilyen lány? Esetleg komolyabb szándék?

Figyelt kérdés

Nem tagadom, magamról írok, csupán csak kiváncsiságból a fiúk izlésére vonatkozóan.


Nem kezdem el leírni a tömeget stb. Mindenkinek van szeme és remélhetőleg látása.

Nem vagyok egy közösségi tipus, de ennek ellenére nyitott vagyok, ha kell. Szeretek utazni, olvasni, sportolni, nagyokat enni, tanulni amit érdekel, kirándulni, elszinészkedni, játszani, versenyt csinálni abból, hogy melyikünk böfög vagy ereszt nagyobbat/büdösebbet (természetesen nem nyilvános helyeken). Nem szoktam minden ok nélkül inni, de ha jol esik egy sör lecsuszik lefekvés elott. Kissé rend és tisztaság mániás vagyok, de nem kapok szivbajt ha egyszer kétszer bomba robban.

Perverz vagyok, és szeretem ha dominálnak, használnak, kikötöznek például.

Elvárom, hogy egy fiu udvarias legyen, figyelmes, talpraesett, illedelmes, intelligens(mindennél jobban felizgat, nézzen ki bárhogy) és értelmes, tájékozott.

Nem vagyok rászorulva, hogy valakire mint a pioca rácuppanjak. Szivesen elvagyok napokig is egyedül.

Egyetemre készulok.

Kedvenc szinem a zöld.

Kedvelem a sötét humort.

Szeretem az állatokat.

19L



2017. máj. 2. 08:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Most ilyen kérdésre mit vársz?

Hogy leírjuk bejössz vagy sem?

Mi férfiak előbb a szemnek hiszünk. Utána jöhet, hogy milyen a jellemed, végül is azt menet közben kiismeri az ember.

Én mondjuk nem értem ezeket a kérdéseket. Gondolom ha lenne párod akkor nem írnál ilyen kérdést, mert nem érdekelne, hogy kinek jönnél be.

Ha meg nincs párod, akkor kimaradtak a rossz tulajdonságok.

Egyébként a leírtakból pár jellemzésed, de pár jellemzésed nagyon taszít.

A szemünkkel meg még nem is igazoltuk, hogy külsőleg milyen vagy.

25/F

2017. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy pár jellemzés tetszik, de pár taszít.
2017. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

dugnálak

fingón is

2017. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

A fingó verseny nem hoz lázba, de amúgy bejössz :D

21F

2017. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

lehet van szemünk és látásunk, de képet nem mellékeltél :P

ha szeretsz nagyokat enni az előny :P sokan nem szeretik a salátás csajokat...

az a jó, ha egy lánnyal lehet pörköltet enni :P meg rendes kaját :P

mi érdekel, mit tanulsz szívesen? :) ez mondjuk jó pont szerintem

hát oké izgató meg jó érzés ha felszabadult a másik, de nem szokásom ilyenekből versengeni :D

a rend és tisztaságmániád miben nyilvánul meg?

hisztizel, ha más nem tart rendet, vagy te magad körül rendet tartasz amennyire csak tudsz?

a pervezséged előny (sok privire számíthatsz), én pl pont domináns típus vagyok, de van aki eléggé sub jellem azoknak nem jön be ez a dolog (annyira)

Jó pont, hogy vannak normális reális igényeid!

Előny ha eltudsz lenni egyedül is, de fontos, hogy a másikkal is minél több időt együtt tudj tölteni :) de persze ezek igények szerint dől el :)

lehet fontos az egyetem, mit akarsz dolgozni később?

a zöld a természet színe, meleg szín, előny :)

sötét humor mértékkel és időzítve jó :)

kutyás vagy macskás típus vagy? :P de ez is jó pont!


érdekelne, hogy pozitív vagy negatív személynek tartod magadat :)


24F

2017. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

ja és a komolyabb szándékhoz szükséges még a jövőképed is :)


24F

2017. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12 egy tucat vagy!Manapsag minden 3.fiatal lány subnak hiszi magat,persze tévesen
2017. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nos, kutyás, határozottan. Orvosi egyetemre készulok, általános orvosira, de lehet fogász leszek vagy akár szemész. De ez ugy is ott dol el. Ebből már kitalálható, hogy kémiát és bioszt tanulok emelt szinten(kémia a kedvencebb) de például a törit is szeretem. Igen, a rend és tisztaság mániám elsosorban magam korulre vonatkozik, de persze heti 2-3x kiterjesztem.. csak hát sokat számit, hogy a környezet mennyire értékeli. Ami a jovoképemet illeti, nem szeretnék kimenni külföldre, egy nyugodtabb, természethet közeli de nem világvégi házat szeretnék, és egy amstaffot.


Irtam én, hogy annak hiszem magam? Mondjuk az is az aki mindig ezt kritizálja, kedves 14.

2017. máj. 2. 09:11
 9/23 anonim ***** válasza:

és pozitív vagy negatív beállítottságú vagy? :)

mosolygós vagy?


sok-sok dolog számít, gondolom még szűz vagy, vagy a kérdés talán pont egy csalódottság miatt íródott?

mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai, de ilyen tulajdonságokkal is lehet megfelelő társat találni :)


24F

2017. máj. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

P|nád van? Jó lucskos?

Akkor meg úgy sem érdekel ez a sok kamu bla-bla, amit leírtál.

2017. máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!