Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem lennétek szívesebben...

Ti nem lennétek szívesebben hülyék?

Figyelt kérdés
Ez nagyon furcsa kérdés, tudom. De ha jobban belegondolok, én szívesebben lennék hülye, mint okos és intelligens. Azt vettem észre magamon, hogy iszonyatosan sok dolgon tudok aggódni még akkor is, ha nagyon apró dologról van szó. Sosem vagyok elégedett önmagammal, hiába fogytam le 30 kilót, ugyanúgy nem merek kezdeményezni. Éppen ezért még csak nem is csókolóztam, nem voltam szerelmes, nem is szexeltem. Egyszerűen nem tudom annyira könnyedén venni az életet - pedig elnézve más embereket, valahogy olyan könnyen megy nekik. Cserébe ezért persze fel kellene adni a jó munkahelyemet, mert szellemi munkát végzek, így nehezebb lenne az életem, de cserébe legalább lenne életem.
2017. jún. 4. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Es ha en ezek alapjan azt mondom rad, hogy szerintem marpedig hulye vagy, akkor mit tennel? Hulye vagy mert hulyesegeken aggodsz.
2017. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindehhez nem helyének kell lenni, hanem nyitottnak és lazának.
2017. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Kevered a dolgokat. Ez nem ész kérdése. Hanem bátorságé. Ez egy másik tulajdonság. És te gyáva vagy.


Azt vedd észre, hogy akik bátrak nekik van egy jó tulajdonságuk. Valamiben jobbak, mint te. Ha nem is olyan okosak.

2017. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Annyira azért be gondold magad intelligensnek, mert nagyon kevered a dolgokat. Az, hogy az embernek kapcsolatai vannak, párja, nem azért van, mert hülye. Hanem egyszerűen azért mert nyitott, és ÉL.
2017. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Sejtem, mire gondolsz, de nem, én szeretek intelligens lenni, akkor is, ha nem vagyok életrevaló és jelenleg nincs életem... Ha hülye lennék, esélyem se lenne visszatérni az életbe. Az elmém épsége az egyik legnagyobb kincsem, a lassú elhülyülés az egyik eset, amikor támogatom az öngyilkosságot... Még annál is sokkal rosszabb lenne, mint ami most van. Nem oldana meg semmit, persze egy szint után kb. növény lennék s vagy ellátnának (ami elég baj, semmi értelmem nem lenne, csak bajt okoznék), vagy lassan éhenhalnék az utcán, de mindkettőnél sokkal jobb a halál, ami ugyanúgy megoldja az életbeli problémáimat. De még az sem az, amit választok...


Nem baj, ha nem veszed könnyen az életet. De az igen, hogy azt nézed, hogy milyen rossz neked egy ponton, másoknak meg biztos milyen jó. Nem éled az ő életüket s ha tényleg jobb nekik, akkor sincs értelme azon keseregni, hogy nem jó a személyiséged vagy valami. Ezt osztotta az élet, használd ki ezt.

2017. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább önbizalomra lenne szükséged, asszem az a bajod, hogy nem tudsz párt találni, és rágódsz dolgokon, ha volna pár ember aki elismerne, érdekelne téged, nem lennél befelé fordulva, mondjuk én is így vagyok.
2017. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Iratkozzál be salsára! Később jöhet a bachata és kizomba...:) A 20-30-as jó egzisztenciájú, kulturált fiatalok közül sokan így ismerkednek. A tánciskolák órákon kívül bulikat, wellness hétvégéket, nyári táborokat, síeléseket és egyéb programokat is szerveznek (pl. piknik, jégkorizás), facebookon is aktívak a közösségeik.
2017. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne akarj hulye lenni, en az vagyok es alig tudok hozza szolni valamihez meg unalmas is vagyok, nekem meg ezert nincs eletem, ja es menni kell a gyarba a roha....
2017. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy hülye lennél nem lenne jobb az életed. Az amit leírtál az nincs összefüggésben az intelligenciával. Egyrészt ha valaki annyira okos és intelligens az nem aggódik az apróságokon vagy legalábbis nincs összefüggés a kettő között. Az önmagaddal való elégedettségen se segítene a hülyeség. A problémáid forrása inkább lelki eredetű lehet.
2017. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most az a furcsa, hogy ez olyan mintha egy remekül burkolt " Miért nincs barátnőm " kérdés akarna lenni.


Egyébként meg a mai világban jobb tettetni a hülyét sok helyzetben, és nem elárulni magad, hogy esetleg nem is vagy hülye. :D

2017. jún. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!