Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan. Ti melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan. Ti melyik nővel lennétek szivesebben együtt ( úgy )? Egy Victoria's Secret modell testalkatú nővel vagy egy molettebbel? Képeket lent linkeltem.

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 20:25
1 2 3 4
 1/36 CptTomato ***** válasza:
Nem linkelted...
2016. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
2016. máj. 9. 20:33
 3/36 A kérdező kommentje:
Az arcokat ne,csak az alakot vegyétek figyelembe
2016. máj. 9. 20:34
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nő vagyok, de maradnék a srácok helyében a victoria's secret modellnél :D (akkor is ha én messze vagyok ettől az alkattól)
2016. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
A Victoria's Secret modellek között van nagyon vékony és kevésbé vékony és a telt nők között is van aki éppen pufis és van aki már jócskán. Sem a nagyon vékony bordás sem a gyűrődős pufi nem tetszik. Valahol a kettő közötti női testalkat az amit kedvelek.
2016. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
A két kategória közül inkább az első, bocs, hiába megy a femináci propaganda mostanság a világban. A linkelt képek közül viszont a harmadik nem tűnik rossznak, nincs partiban a negyedikkel, nem ugyanaz a kategória.
2016. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Én is a husisabb tipusba tartozom :( dolgozom az alakomon,de egyszerűen nem megy le a plusz
2016. máj. 9. 20:37
 8/36 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ez a két kategória, akkor szigorúan az egyes.
2016. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Így a képeket is látva ezek közük a második, de ha az asszony majd 45 évesen olyan lesz mint a negyedik azzal sem lesz gondom.
2016. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
A 2. kategória sokkal szebb, különösen a fekete bikinis hölgyemény.
2016. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!