Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan deríthetem ki, hogy a...

Hogyan deríthetem ki, hogy a vonásaim alapján milyen származású vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenekelőtt tudom, hogy lényegtelen, hiszen keveredtünk stb, csak érdekel, hogy a vonásaim alapján mely nemzetiség vonásai dominálnak nálam. Az antropológiába már belevetettem magam, de sajnos nem jutok sokkal előrébb. Segítetek nekem kérlek?

2017. jún. 6. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet, ha úgy gondolod, és elmondhatom a véleményem minderről.
2017. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Háát,igazából külsőről nagyon nehéz ezt megmondani.

Ez csak olyankor működik,amikor egyértelmű dolgokról van szó,pl egy ázsiait,indiait,könnyű felismerni,de pl Európán belül annyira keveredünk,hogy gyakorlatilag lehetetlen megmondani.

Pl ugye a svédek szőke,kék szemű,fehér bőrűek,én dettó így nézek ki,mégis tuti,hogy semmi közöm a svédekhez...

HA ennyire érdekel,akkor inkább kezd el a családfádat kutatni..

2017. jún. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is fehér ember vagyok, de sajnos, a szemeim nem világos színűek, és a hajam barna.
2017. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nehéz ügy, ha nincsenek úgy jellegzetes vonásaid. Esetleg írsz az arcodról? Bár én is csak alapvetően vagyok otthon az antropológiában, de a magam esetén is foglalkoztam ezzel.

Nekem a származásom apai ág felől izgalmas, mert a családban iszonyatosan kiütnek a kun vonások. Széles, kerek arcom van, kissé vágott, mélyen ülő szemmel, kicsi, vékony a szám. Olyan tipikus alföldi kun fej :D Viszont a nevünk szlovák kapcsolatot is feltételezhet, mert szlovákul elszármazott magyart jelent, de ha komolyan érdekelne, szerintem fizetnék is érte családfakutatást.

Esetleg neked is érdemes lenne megérdeklődnöd, hogy ilyen dolgokkal foglalkoznak-e.

2017. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Cigány vagy.
2017. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha van rá pénzed akkor nem nagy ügy kideríteni.

gugliba-genetikai származás vizsgálat,dns-családfa.

2017. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nézd meg az elődeid származását...
2017. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!