Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt pár magyar...

Miért hiszi azt pár magyar származású ember, hogy a cigányokkal bármit meg lehet tenni, csupán a származásuk miatt? Többi lent.

Figyelt kérdés
13 éves roma fiú vagyok, és ma 3 barátommal (akik magyar származásúak... ezt csak azért írom, hogy nem undorító putrisok vagyunk, vannak rendes, magyar barátaim is) ki mentünk a focipályára focizni. Négyen játszottunk egy ideig, de egy idő után, 3 magya. rác, (akiket egyébként ismerünk) be szálltak focizni. Egy darabig normálisan ment a játék, de aztán a magyar srácok akik utólag jöttek, először csak megjegyzést tettek a bőrszínemre,majd jött a cigányozás. "cigány g***i", hasonlók, és ezen jót mulattak. Éngem ez nem érdekelt, el engedtem a fülem mellett, de aztán már el kezdtek fizikaig is bántani. Amikor nálam volt a labda, direkt a lábamba rúgtak, olyat, amelyet csak bírtak, meg lökdöstek. Egy idő után elegem lett ebből, és mikor az egyik fiú belém rúgott, én vissza rúgtam, és el kezdtünk verekedni. A barátaim, akikkel ki mentem, szét szedtek minket, én pedig haza jöttem, mert már semmi kedvem nem volt játszani. Az eset után vagy két órával, annak a fiúnak akivel össze verekedtem, az apukája le jött hozzánk veszekedni, hogy mit képzelek én. Persze a szüleim már tudták hogy mi történt, és mondták, hogy tanítsa meg a gyerekét játszani, és el küldték. Szóval, én tudom, hogy milyen nagyon sok cigány, de azért a magyarok között is van olyan akik szégyenek, és undorítóak. Akkor az ilyenek miért nézik le a cigányokat, amikor ők sem különbek?
2015. júl. 24. 17:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Erre bezzeg nem válaszolnak, de ha fordítva lenne akkor már 5 perc alatt jönne vagy 100 komment, hogy így a cigányok, úgy a cigányok.

Ne hagyd magad!

Te is ember vagy!

2015. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hannibal106 ***** válasza:
Mert az emberek ostobák, ez nem a rassztól függ, hanem egyénileg megmutatja hogy az emberek mennyire nem gondolkoznak. Legtöbben elhiszik amit hallanak, aztán párosítják a kamaszkori agresszióval és kész a rasszizmus. Ez ellen nem sokat lehet tenni, tudod birkaszellem. Elnézést kérek a srácok nevében, de tudod ők is még csak gyerekek.
2015. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ahogy cigányból is van jó ( mint pl Te) meg van rossz ( pl az a retkes, tenyérbemászó, g.eci aki kér egy kis aprót aztán kér többet majd aztán már látja hogy van ott ezres is, és akkor már arra pályázik) úgy vérmagyarbol is van jó és rossz is ( lasd:ezek srácok, vagy épp az aktuális: nőt bántalmazo börtön őr)
2015. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ítéli mindenki el a cigányokat mert nem mindenki olyan mint te,a legtöbb nem kapott nevelést és nem rendes családból származik,nekem van cigány haverom,meg a családba is van (nem vér szerinti) cigány,én úgy vagyok vele hogy aki velem normális azzal én is normális vagyok az mindegy hogy milyen származású,mondjuk nekem is meg van az a berögződésem hogy ha megismerek egy cigányt akkor óvatosan közeledek felé mert kevés rá az esély hogy normális lesz


És igen én is elhordom a cigányok 95%-át mindenfélének,de ez nem rasszizmus,hanem tapasztalt

2015. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4. vagyok és a te esetedben meg is látszik az értelmi szint mert te tudsz értelmesen írni,és sajnos lesznek még ilyenek a jövőben mert gondolj bele,egy ember találkozik 100 putri cigánnyal,és utána találkozik veled,mit fog gondolni rólad először?vagyis te mit gondolnál fordított esetben?neked az a feladatod hogy bizonyítsd hogy te normális vagy és igenis verd pofán a fajgyűlölőket (vagyis először verbálisan győzd meg őket)
2015. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
tudod ez olyan amikor veszel egy zacskó rizst amiről aztán kiderül hogy minden egyes rizsszem rossz kivéve 1-2 rizsszemet, itt nyilván nem fogsz nekivágni hogy akkor is kiválogasd mert nem éri meg úgyhogy kidobod az egész zacskót, ugyan ez van a cigányokkal is hiába vagy akármilyen rendes ha cigány vagy mész a többivel a gázkamrába, ne a magyarokat szidd hogy mért utálnak, buzdítsd inkább a többi cigányt arra hogy legyenek becsületesebbek
2015. júl. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a sok rossz cigány miatt ma már a magyaroknak nagyon sok előítéletük van. Ha te nem vagy olyan és ők elítélnek ránézésre az az ő szégyenük.
2015. júl. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs rendes szülőjük, hogy elmondják nekik, hogy kivételek még a cigányok közt is vannak...
2015. júl. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én 23 éves lány vagyok, tudom miről írsz én dettó így vagyok/voltam! És arra jöttem rá ha megismernek és látják hogy normális vagyok akkor befogadnak, sajnos sok szemét cigány van akik miatt mi normálisak szívunk.. És rohadtul irigyek is lesznek rád ha valami sikert elérsz az életedben, ha a suliban jobb jegyet kaptam (mert tanultam is) mint egy magyar akkor már visszahallottam hogy "a kis cigány nehogy már jobb jegyet kapjon mint én" vagy azt hogy biztos azért kaptam mert félnek a szüleimtől stb... Én nem igazán jövök ki a cigányokkal, inkább magyar barátaim vannak, a párom is cigány ugyanilyen gondolkodású és felfogású mint én szerencsére. Sok a szemét magyar és sok a szemét cigány :D A lényeg az hogy aki a haverod és bír téged annak nem számít hogy milyen a bőröd színe, ne akarj mindenkinek megfelelni, mert az úgy sem fog sikerülni! Legyél azokkal akik szeretnek és a többi mocskot hanyagold, sajnos sok negatívum fog még érni téged is és engem is de sosem szabad feladni! :)
2015. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem hagytad magad. A magyarok nagy többsége meg szégyen. Sok rosszabb, mint a romák. Nem tartanak össze, leszarják egymást. Így megy ez.
2015. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!