Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért éri meg genetikailag a...

Miért éri meg genetikailag a férfiaknak szebb nővel örökíteni?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk a szépség nem egyenlő az egészséggel, egy kevésbé szép nő is lehet egészséges és igényes.Ezért nem értem miért éri meg a szebb nőkkel örökíteni. Ui: Idióták kíméljenek akik ehez annyit tudnak hozzaszolni hogy " mert a szebb nő szexibb és jobb érzés dugni" na ebből nem kérek!

2017. jún. 6. 21:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
8%
en barkit megtermekenyitek, milliokert cserebe.
2017. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a szépség nem egyenlő az egészséggel, egy szép nő nagyobb valószínűséggel(!) lesz egészséges, mint egy csúnya. Az esélyekről szól a dolog, nem pedig arról, hogy minden szép nő egészséges. Nem tudom bizonyítani az állításomat, de szerintem ez így van.
2017. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

ha a szépet behelyettesítjük fiatalra,akkor kaphatsz is logikus eredményt.

fiatal lányoknál,ha nem végtelenül rosszak a családjában a táplálkozási szokások,akkor 20 éves koráig sport nélkül átlagos kajával is tud nagyon szép lenni a legtöbb.

a fiatalság előnyeit a középkorúval szemben meg ne kelljen most külön ecsetelni.

persze hátránya is van,mert hiába szép és hozhatja létre fiatalon a lehető legjobb génállományú utódot, anyagilag sehol nincs,ezért az utód nevelése szenvedhet hátrányt.

2017. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A szépség az egészségnek az egyik kivetülése. Egy szép nőről az sugárzik, hogy egészséges, életképes utódokat tud a világra hozni. Elég csak abba belegondolnod, hogy a férfiak azokat a nőket kívánják a legjobban, akiknek LÁTSZÓLAG a legjobb a reprodukciós képessége.


Ezért a legvonzóbbak a fiatal nők. Egy 20 éves lány sokkal valószínűbb, hogy egészséges gyereket szül, mint egy 40 éves nő, tehát a kora alapján a 20 évest szebbnek fogják látni.


De elég csak abba belegondolnod, hogy mekkora üzlet a női szépségipar (dollármilliárdos!), ami mit is kínál valójában a nőknek? Hogy változtathatnak a külsejükön, aminek a célja, hogy LÁTSZATRA jobbnak tűnjön a reprodukciós képességük. És mivel a férfi vonzalom a látványra épül, ezért a nők nem sajnálnak súlyos összegeket kifizetni ezekre.


Írhat akárki akármit, az ösztöneinket nem tudjuk megtagadni!

2017. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14: Ez a magyarázat két "apróságon" bukik meg, az egyik: a szépség nem objetív fogalom (lásd #10-es hsz). Ebből az is következik, hogy nagyrészt nem ösztön, hanem a kulturális közegen át belénk ivódott, azaz tanult esztétikai döntések vezérelnek.


A másik ilyen apróság a fiatal és idős nők problematikája: ez az összehasonlítás ugyanis nem illeszkedik az esztétikai döntés kategóriába, mivelhogy van rengeteg kívánatos középkorú nő (v.ö. "milf"), és sok "csúnya" (bármit jelentsen is ez a fogalom) fiatal lány. Egy csúnya fiatal egyed nem lesz egy milf-nél esztétikailag kívánatosabb pusztán azért, mert fiatal.


Ezért írtam korábban, hogy nem létezik ilyen elv, miszerint genetikailag a férfiaknak "jobban megéri" szebb nővel örökíteni; vagyis olyan összefüggést próbálunk magyarázni, ami a valóságban nem is létezik.

2017. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
*objetív = objektív
2017. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

A szépség nem feltétlen szép arcot és jó testet jelent... A sportosság és az egészséges életmód is ide tartozik. De hogy miért éri meg?

Az tény hogy a gyerek szebb lesz mintha egy kevésbé szép nővel érintkeznénk nemileg és ebböl kifolyólag lehet a gyerekből modell ami sok pénzt hoz...

(remélem jó választ adtam, igyekeztem :) )

2017. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság hogy én két ronda szülőtől is lattam már szép gyereket és két szép szülőtől is lattam mar ronda gyereket. Szerintem nem.itt van a válasz. Azért köszönöm
2017. jún. 7. 21:47
 19/21 anonim ***** válasza:
Figyelj. Nem csak közvetlenül a szülőtől örökölsz géneket, hanem jó pár generációval visszamenőleg is. Volt csomó olyan eset, hogy két fehér szülőnek fekete lett a gyereke, és semmi megcsalás nem volt, bizonyítottan az ő gyerekük volt. Az pedig azt jelentette, hogy harmadik, vagy negyedig generációval visszamenőleg lehetett 1-2 fekete ős. Tehát néha azok a vonások jelennek meg külsőleg, amik a közvetlen szülőkön nem mutatkoznak. Persze a másik meg az, hogy miért ne lehetne két ronda szülőnek szép, csinos gyereke? Lehet, hogy csak simán szerencsés módon keveredtek a szülők hozott génjei, és kész.
2017. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

15-ös!


Nem értek egyet.

A szépség lehet, hogy szubjektív fogalom, de hogy 100-ból 99 férfi ugyanazt találja vonzónak, az biztos. Nem hiába írtam a hozzászólásom végén példának a két nőt.

Vannak olyan tulajdonságok, amik felkeltik a férfi vonzalmat. Ezzel nem lehet vitatkozni. A megfelelő derék-csípő arány, a feszes bőr, a bájos arc és még vagy 100 ilyet lehetne sorolni...

ezek a dolgok objektíven mérhetőek, és ezek jönnek be nekünk férfiaknak. Ne mondja már nekem senki, hogy például egy Jennifer Lawrence szintű nőt nem dugna meg, ha ott feküdne az ágyában, mert nem az esete!


A fiatal-idős kategóriát pedig azt hittem egyértelmű, hogy hogyan gondolom: egy nő sokkal inkább van fénykorában 20 évesen, mint 40 évesen az esetek 99%-ban. Lehet persze, hogy vannak kivételek, de amikor következtetéseket vonunk le, akkor a 99%-os átlagból kell kiindulnunk.


A milf témához pedig:

Igen, lehet vonzó egy idősebb nő, magam is ismerek ilyeneket. De azok a milfek azért vonzóak, mert a koruk ELLENÉRE olyan külsővel rendelkeznek, amelyek szintén vonzóak a férfiak részére, és ezeknek a tulajdonságoknak a legtöbbje a fiatalos látszatra épül. Kisminkelik magukat, karbantartják a testüket, amitől fiatalosak lesznek.



És igenis genetikailag, evolúciós szempontból jobban megéri szép nővel párosodni. A szépség jobb reprodukciós esélyeket, életképesebb és erősebb utódokat, előnyösebb génhordozót ígér.


Az ösztönöket nem lehet kijátszani, akárhogy is vergődik a társadalom egy része.

2017. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!