Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni olyan...

Mit lehet kezdeni olyan lánnyal, aki nagyon makacs és nem akar magától írni?

Figyelt kérdés
Amikor beszélgetünk, akkor le sem akad rólam, rögvest ír, válaszol, szeret velem beszélni. Ha nem így lenne, akkor nem válaszolna és nem küldözgetne képeket és videókat. De nagyon makacs és nem akar kezdeményezni. 3x kezdeményeztem eddig beszélgetést online, nemsokára látom majd élőben is, elhívtam haverokkal őt és barátnőjét sütögetni. Holnap lesz a dolog, de nem nagyon méltóztat keresni online. :D Mit lehet kezdeni az ilyen lánnyal?
2017. jún. 8. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél hogy túlságosan tolakodna. Megszokta, hogy mindig írsz neki, amikor ráérsz beszélgetni.
2017. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából 1 hete se kezdtünk el beszélgetni, majdnem 1 hete. Egyszer buli után írtam, hogy álljanak meg kocsival, aztán ebből jött a beszélgetés, azóta kerestem még 2x. De ismétlem, nem lerázós, tudom, hogy az milyen, amikor az embert le akarják rázni. Ő nem ilyen, élvezi, hogy velem beszélget, flörtölget is, de nem akar kezdeményezni. Mondjuk nem értem ezt meg. Ha online vagyok, miért tolakodna? Ha folyton én keresem, akkor eléggé "needy"-nek fogok tűnni, ami nem vonzó.
2017. jún. 8. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak 1 hete beszelgettek ember

Nyugodj le, ne komplikalj

2017. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igyál egy sört!
2017. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Pont most megy le a 2.
2017. jún. 8. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, túlpörgöd. Képzeld nem mindneki akar/tud/hajlandó 1 hét után megnyílni. Türelem, hova rohansz ennyire?
2017. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit? Hát beszélj vele erről hogy nyugodtan írhat ő is neked... bár ez már itt béna dolog lenne. Miért makacsság ez? :D
2017. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!