Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet-e különbséget tenni...

Lehet-e különbséget tenni aközött, hogy egy fiú (egy lánnyal) csak barátkozni akar, vagy esetleg többet?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose találkoztam még olyan pasival a 30 évem alatt aki csak barátkozni akart volna velem. Vagy szexet akartak, vagy kapcsolatot. Vagy pénzt, de ez csak a csövesekre vonatkozik. :)
2015. okt. 2. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Először csak "barátkozni", aztán arra hivatkozással minnél többet...

A barátság nemúgy működik, hogy mondom a másiknak: "legyünk barátok!" és hipp-hopp azok is lettünk/vagyunk!

Ha bárki így kezdi, elhallgatja a valódi szándékát: "aztán osszad meg velem mindazt, amid neked van és nekem szükségem van rá"!

2015. okt. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig többet akar. Még a fiatal lányok közt van pár naíva, aki komolyan hisz a fiú-lány barátságban, de a fiúk csak kifogásnak használják ezt, hogy a közeledben lehessenek és amint alkalom nyílik rádmászni, gond nélkül megpróbálkoznak ezzel.
2015. okt. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Hát nekem volt már egy furcsa szitum. És a mai napig sem tudom eldönteni, hogy mit is akart a fiú valójában. Találkozgattunk, órákig beszélgettünk, gyönyörűmnek, rózsaszálamnak, szépségemnek nevezett. Mindketten szinglik voltunk és mindkettőnknél megvoltak a jelek. De soha nem volt több köztünk egy baráti ölelésnél. Aztán egy görbe este után (jóval a megismerkedésünk után) összejött az exével. Engem meg végig hitegetett a bókjaival. Kedves nem? :D
2015. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
4-es vagyok. Ja és azt kifelejtettem, nem az utolsó exével (vele tartós kapcsolata volt) hanem egy az előttivel. Mindegy is...visszatérve a kérdésedre én sosem hittem a fiú lány barátságban, ott minimum az egyik fél mindig többet akar/ akart valamikor. :)
2015. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mindig többet akar. Még a fiatal lányok közt van pár naíva, aki komolyan hisz a fiú-lány barátságban, de a fiúk csak kifogásnak használják ezt, hogy a közeledben lehessenek és amint alkalom nyílik rádmászni, gond nélkül megpróbálkoznak ezzel."


De a kis "naíva" sem olyan hülye. Nekem van fiúbarátom, akinek sok lány barátja van, beismerten többet lefektetett már közülük. Én meg beismerten fejbe rúgom, ha megpróbálja. Tudomásul van véve, ő se gép, felfogta, hogy mást kell megdugni, de attól még lógunk együtt.

2015. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De hogy valaki a kérdésre is válaszoljon: nehéz különbséget tenni, a legtisztább, ha ez szóba kerül, és megbeszélitek. Nyilván hazudni akkor is lehet, de beszélni mindig egyértelműbb, mint trükközni.
2015. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!