Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kotozkodnek velem az utcan...

Ha kotozkodnek velem az utcan akkor csak akkor fujhatom le az illetot gazspray-vel ha mar nekem tamadt?

Figyelt kérdés
vagy mikortol lehet fujni?? ha tovabb megyek es jon utanam de meg nem tamadott meg akkor mar lehet??

#utca #spray #kotozkodik
2017. jún. 8. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fújhatod le.
2017. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha van fegyver tartasi igazolvanyod akkor hasznalhatod...
2017. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mantis religiosa ***** válasza:
2017. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Egy haver 1x használt gázsprayt mert belé kötött egy nála sokkal nagyobb kisebbségi a 10.kerben. A lényeg az hogy pont akkor jött a rendőr, haverom meg félt hogy őt veszik elő, ezért teljes erőből állcsúcson vágta az ipsét, mikor a rendőr autó takarásban volt, aki ettől ott helyben padlót fogott. A rendőrnek meg azt mondta hogy szerinte full részeg, ezért fekszik. A rendőr mentőt hívott, a csávó a detoxban tért magához (akkor valami 20 ezer volt amit fizetni kellett), haverom meg ment a dolgára.
2017. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Első kettő:hülyeség. Ha kötözködnek veled, főleg többen is, ne hezitálással cs@szd el az időt! Fújjad telibe! Aztán futás!A rendőrnek magyarázkodjon a kötözködő! Ne a híradóban lássanak a szüleid! Én egy 42 éves, erős, nem beszari, magas férfi vagyok. Kötöttek belém négyen. Lefújtam az egész bandát. Nem bántam meg. Nem vertek meg. Nem öltek meg. MINDIG van nálam spray.
2017. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, inkabb fujd le, ha fenyegetve, veszelyben erzed magad, mint hogy neked legyen valami bajod! Mert nem biztos, hogy mindenki kerdez eloszor, lehet, hogy csak szur! Annyit meg nem er az egesz. Inkabb legyen egy kis hercehurca, minthogy az intenziven vagy a koporsoban koss ki.
2017. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!