Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szabó Péter online sikerakadém...

Szabó Péter online sikerakadémia szerintetek?

Figyelt kérdés
Van olyan aki fizetett is?
2017. jún. 9. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
biztos van...nagy az isten állatkertje XD
2017. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi voltam, elsőt kifizettem, de már a második videót sem hallgattam meg. Nem tudom. Lehet, hogy csak nem én voltam a célcsoport, és azért nem fogott meg...
2017. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
SzP azokból gazdagodott meg, akik fizettek neki ezért. Ingyen is utána lehet nézni a pozitív gondolkodásnak. Jó, a net, meg az áram pénzbe kerül.De nem százezrekbe.
2017. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Neztem par eloadasat a youtube-on. Csak azt ismetelgeti amit is hallott. Biztos o is feliratkozott egy ilyen akademiara, kapasbol tudnek legalabb 20 nevet sorolni, akik ezzel foglalkoznak.

De mivel Magyarorszagon szerintem nem annyira elterjedt a dolog, ezert lehet sikeres.

Ha tudsz angolul, akkor lathatod, hogy semmi extra, meg a kis sztorijai is "lopott"-ak. Mar hallottam oket mastol.

2017. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Es nagyon sokan nem veszik eszre, hol a csapda ebben.

Ezek az online guruk abbol gazdagodnak meg, hogy az almot adjak el. Hogy te is elerheted a gazdagsagot, csakhogy ok azzal erik el, hogy tanfolyamokat tartanak arrol hogy hgyan add el a nagy almot.

2017. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, amit a Péter csinál azt máshonnét is össze lehet szedni. Azokat a módszereket amiket tanít mások is tanították már évtizedekkel ezelőtt vagy még régebben.

Viszont pont az az ereje és az előnye, hogy össze van gyűjtve és pont az, hogy ott lehetsz személyesen az előadásán, ahol nem a fillérb_szó, sikertelen és életúnt emberekkel veszed körbe magad akik csak arról beszélnek, hogy milyen sz_r az élet.

Pont ebben van az ereje.

Az előadásait le lehet tölteni nem kell külön ezért fizetni szerintem. Viszont rendszeresen kell használni a módszereket. És még egyszer. Azért jó, mert össze van gyűjtve nem kell külön vadászni.


Amit elmond annak a nagy része, viszont megtalálható egyetlen könyvsorozatban a Dale Carnegie Sikerkalauzban. Az első két kötet kiteszi az előadás anyagainak kb 75%-át. És azt már ezelőtt majdnem 100 évvel tanította a szerző. Akkor még Péter nem is élt.


Tehát nincs új a nap alatt, viszont azzal, hogy megveszel egy könyvet vagy fizetsz egy előadásért még nem változik meg az életed. De ha alkalmazod a leírtakat, akkor viszont gyökeresen és maradandóan. Tapasztalom és jelentős változások voltak az elmúlt 2 évben az életemben pozitív értelemben. :)


Akik ezeket fikázzák azok szinte kivétel nélkül mind pesszimista és életunt emberek akik irigyek, nem tudják élvezni az életet és valaki mást kell okolniuk a sanyarú életükért, a boldogtalanságukért, mint saját magukat.

2017. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!