Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen volt a a...

Szerintetek milyen volt a a 2015-ös OVS Fest?

Figyelt kérdés

Szerintem több szervezési hiba is volt...

Pl. amikor Dancsó autogramot osztott az maga volt a káosz, bizti őrök körbe állták és össze vissza engedték be az embereket valaki 4 órát állt ott.

Sokkal egyszerűbb lett volna ha körbekordonozzák az asztalt amihez egy hosszabb kordonfolyosó vezet és a kordon folyosó végén a biztioboyok beengednek 2-3 embert.

És mondjuk a többi videós is osztogat más asztaloknál autogramot hogy ne egy emberhez vonuljon vagy 120 ember!

Nem mellesleg nem kellene felkutatni meg keresgélni hogy merre van akivel találkozni akarsz.

Annak se olt semmi értelem hogy játszottak vagy 8-an a nintendóval egyszerre az is tiszta káosz volt.

Sokkal több értelme lett volna ha játszanak valami autóversenyes játékkal 4-en osztott képernyőn vagy akármi.



2015. júl. 5. 19:43
 1/2 anonim válasza:
Ez a pár dolog tényleg elég furán volt megoldva, meg az elején amikor Szefi volt szerintem túl rövidre csinálták sajnos, de ezeken kívül iszonyú jó volt. Ti láttátok valahol Szirmai Gergőt? Mert amikor reggel lejött a kisszínpadról, aztmondta hogy most mennie kell de később csinálhatunk majd vele fényképeket meg ilyenek, és mi végül sehol sem találtuk, pedig többször is végigmentünk az épületen
2015. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én csak a nagy színpadom láttam Szirmai-t.
2015. júl. 6. 04:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!