Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek betegnek számít...

Szerintetek betegnek számít valaki, ha élvezte a Szerb filmet?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg egy srácot, beszélünk egy ideje, összehaverkodtunk, és ma megnézette velem a szerb filmet, mert hogy az milyen jó. Miután megnéztem, megkérdeztem hogy miért ajánlotta ezt a filmet, és azt mondta, hogy mert ez egy jó film. Kiderült, hogy ő 3-szor is látta, és minden alkalommal élvezte a filmet, az általános reakciók, mint az elborzadás, félelem, vagy a hányinger nem voltak nála, csak az empátia teljes hiánya. Szerintetek ez adhat okot a gyanakvásra, hogy valamilyen elmebaja lehet? Nem akarok itt nagy következtetéseket levonni róla, de egy kicsit aggasztó ez szerintem.

2017. jún. 9. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem pontosan, mi van... volt egy szerb film, amiben valakit felkoncoltak a barátod meg eközben egykedvűen rágcsálta a kukoricát, vagy mi?
2017. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az egykedvűséggel még nem lenne baj, az aggaszt, hogy saját bevallása szerint élvezte a nekrofil és pedofil jeleneteket.
2017. jún. 9. 23:15
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha láttad a filmet tudni fogod miről van szó
2017. jún. 9. 23:16
 4/20 Blondie.W ***** válasza:
49%
Nekem tetszett. :) Jó kis beteg film. 2x láttam, mind a két alkalommal fapofával, undor nélkül néztem meg. Sőt, volt olyan része, ahol még röhögtem is. :D
2017. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Pszichopata vagyok és élveztem, illetve nem untam (komolyan diagnosztizálva lettem vele). Ez persze nem jelenti, hogy nála is van agybaj, de lehetséges.
2017. jún. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Az én értékrendembe ez nem fér bele. Aki ilyet kitalál, eleve beteg, nemhogy még aki élvezi is... Egyre több őrült van...
2017. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném h ettől beteg lenne, vannak akiknek kotelbol vannak az idegeik
2017. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak egyszerűen meg tudja különböztetni a filmet a valóságtól. Ez nem betegség, ez kellene legyen a normális.
2017. jún. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baja nincs egy kis feltűnési viszketegségen kívül. Én is undor nélkül néztem végig, mégse hiszem azt magamról, hogy pszichopata vagyok :D
2017. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%

Sőt volt olyan rész ahol röhögtem.

Oké, leülhetsz te nagyon kemény gyerek, aki még puncit sem látott.

2017. jún. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!