Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért lehet, hogy egy...

Az miért lehet, hogy egy napon belül akár többször is változik a világnézetem?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban azon kapom magam hogy mondjuk délelőtt mèg úgy gondolom,hogy milyen szèp az èlet ès mennyi mindent tartogathat mèg a számomra. Eltelik a napból mondjuk 5-6 óra akkor meg már úgy gondolom hogy milyen rossz az èlet,mennyi keserűsèggel jár.

Ès ezek egyre gyakrabban jönnek elő bennem,hogy egyik pillanatban mèg szèpnek látom az életet,de pár óra múlva meg mindent rossznak látok,vagy fordítva.


2017. jún. 10. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez titpikus tinihormonos dolognak tűnik. Mennyinidős vagy?
2017. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Kamaszkorban ez szerintem teljesen természetes, ilyenkor próbálod igazán felfedezni a körülötted lévő világot, ebben az időszakban kezd kialakulni a valódi világnézeted. Emiatt ne aggódj, idővel stabilizálódik a véleményed.

2017. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18 èves fiú vagyok.
2017. jún. 10. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a hangulatváltozások borzasztóak... Lehet tényleg a hormonok miatt, esetleg lelki tényező, vagy küslő befolyások, legrosszabb esetben valamilyen betegség idézi elő (de erre inkább ne is gondoljunk). Ha nincs semmi előjele, nem történt semmi szokatlan, csak hirtelen átváltasz pozitívból negatívba, vagy a kor miatt vagy lelki gondok.
2017. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!