Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amit szeretsz az életedb...

Mi az amit szeretsz az életedben és mi az, amit utálsz?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Mindkettőben azt, hogy élek.
2017. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Amit utálok:

-Meg kell felelnem olyanoknak akiket magasról letojok.

-Sokat kell szenvedni néha

-Kudarcok

-Rossz emberek


Amiket szeretek:

-Ha jóban van és egységes a család akkor az hatalmas erőt jelent és boldogságot.

-Szerelem

-Siker, álmok megvalósítása

-Barátság, jó közösségek

-Emberek akik motiválnak

-jó filmek, sorozatok

2017. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a metált, meg a cicákat. c:


Minden mást utálok. :c

2017. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szeretem mikor elemembe vagyok és a dolgok maguktól is jól alakulnak. Utálom mikor egy kis csalódás miatt képes vagyok tetemes mennyiséget lerombolni az addig építgetett egészből. Szeretek utazni, utálok ugyanott maradni.
2017. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Az állatokat nagyon szeretem. A külsőmet viszont mindennél jobban utálom. Hányingerem van ha tükörbe nézek.
2017. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szeretem, hogy: szükséges aludni; tudok utazni; van munkám és hajlékom. Utálom az életben, hogy: az emberi szükségletet el kell végezni; nincs/nem lesz barátnőm sosem.
2017. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Az első 30 évem ritka sz.ar volt. Azóta csak jó.
2017. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
en mindent utálok es semmit se szeretek.
2017. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Szeretem: hogy vannak jó barátaim, akik bár nem tökéletesek, mégis szebbé teszik a napjaimat, a családomat, akik dettó távol vannak a tökéletestől, de támogatnak és szeretnek. Hogy van lehetőségem azt tanulni, ami igazán érdekel, hogy akármi van körülöttem, konkrétan elpusztíthatatlan vagyok, a legrosszabb helyzetekből is fel tudok állni és kihozom a legjobbat belőle. Szeretem, hogy folyamatosan kapom a visszajelzést az ,,univerzumtól", hogy épp helyesen tettem-e valamit, és akkor érzem, hogy jó fele tartok, vagy szorít a mellkasom és elönt a keserűség, akkor tudom, hogy már megint rosszul döntöttem. Szeretem, hogy szeretek másokkal törődni, ma is tudtam segíteni egy idős néninek, és nagyon meghatódtam tőle, mert úgy érzem, valamit tudtam tenni azért is, akiért már semmit sem tehetek.


Amit utálok: hogy nagyon nehéz a természetem, sok konfliktust tudok a saját butaságommal is generálni, sokszor ellököm magamtól a segíteni akaró embereket és azokat, akik amúgy jók velem. Utálom, hogy vannak bennem olyan dolgok, amiket fogalmam sincs, hogy javítsak meg. Utálom, hogy évek óta olyan helyzetben vagyok, hogy két fele húz a szívem: a barátaim, egyetem és az otthon lévők fele, egyszerűen nem tudom a kettőt összeegyeztetni. Utálom, hogy nem tudom kiélvezni igazán a pillanatot: a csókokat, ameddig tartanak és minden sziát, amíg van kinek mondani. Utálom, hogy sokszor nem tudom megvédeni magam, tűrnöm kell, ha valaki megbánt és el kell fogadnom, hogy néha félek. Nagyon utálom, hogy félek. És azt is utálom, hogy nagyon hamar légvárakat tudok építeni, és gyakran hiszem azt, hogy egy szentimentalista lányregény hősnője vagyok, ettől már ideje lenne megszabadulni.

2017. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Amit szeretek:

-a hangszerem

-zene

-családom (najó, innen nem mindenkit, de többségét igen)

-általános iskolás osztálytársaim

-evés (főleg édesség)

-nyaralás, utazás

-cicámat imádtam, bár már meghalt


Amit utálok:

-középiskolai éveimet, az ottani osztálytársakat, stb

-időhiány

-alvászavar

-mikor fél óránként valaki megzavar (a semmi miatt)

-pénzhiány

2017. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!