Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretsz olykor paraszt...

Szeretsz olykor paraszt lenni? Hol? Neten vagy élőben?

Figyelt kérdés

Mármint viselkedésre értem, nem vidéki életformára. Ha igen, miért esik jól?


Életkot és nemet is kérek, pls. Köszi.


2017. ápr. 16. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Vicces végignézni ahogy egyes emberek teljes erejükkel és hatalmas lelkesedéssel harapnak az obvious bait-re.
2017. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem, nekem ez egyáltalán nem okozna örömet.


Életkot, nem

2017. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon türelmes vagyok, de ha valaki velem borzasztó paraszt és pofátlanul kihasználja a türelmem, akkor elszakad a cérna. 39N
2017. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Én igen. Nem tagadom. Viszont nem idegenekkel. A közeli barátaimnak imádom szívni a vérét, de érzem a határokat akkor is.

22/N

2017. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, igyekszem akkor is kulturált és nyugodt maradni, ha kihoznak a sodromból. Csak úgy parasztkodni nem szoktam, máshogy vezetem le a stresszt.

20L

2017. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem igazán jellemző. Családommal megesik hogy bunkózok de arra általában okot is adnak. Olyan szokott lenni hogy a látványosan hülyékkel állok vitába neten akik valamilyen úton módon megsértenek engem vagy valamit amit szeretek. pl itt vagy youtube komment szekcióban. velük hajlamos vagyok leállni vitázni de ott is először megválogatom a szavaimat és ésszerűen érvelek és csak akkor megyek át "parasztba" ha ő is. 21/F
2017. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem te válaszolsz, Moonlight? Néha nagyon megy neked ez itt, gyakorin. :P
2017. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

ahogy én észrevettem ez bizonyos mértékig primitívség függő.

mert ha egy tiszteletlen primitív embernek elkezdenék kulturáltan logikusan érvelni,akkor azt gyengeségnek veszi és támadni fog verbálisan,vagy tettlegesen.

de ha alpári paraszt stílusban leüvöltöm a fejét,akkor egyértelműen venni fogja a lapot és megérti a mondadóm.

vagyis a paraszt stílus olyan mint egy idegen nyelv elsajátítása.

csak élőben és nyomós okkal.

egyszerű példa-

ülök az autóban várok valakire,rengeteg a parkolóhely körülöttem,de mellém parkol valaki olyan közel,hogy amikor kinyitja az ajtót akkor azzal rákoppint a kocsim ajtajára nyomot hagyva a fényezésen.

ha azt mondom neki,hogy-

-legyen szíves már figyelni,mert kárt tesz a kocsimban-erre 99%ban az lesz a válasz,hogy ne ugass már,fogd be a pofádat,vagyis semmit nem érek el vele,mert gyengének tart,akivel következmények megteheti ezt.

de ha azt mondom

-figyelj már te bu-zi!-kés kipattint-nem tudsz normálisan parkolni?ba-zd szájba azt a ge-ci ku-rva anyádat!Visszaszállsz és eltakarodsz innen mert beléd ba-szom.Ne nézzél majom,mozogjál!

Ez esetben meg engedelmeskednek,pedig ugyanazt mondtam csak más nyelven.

2017. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem, én soha.
2017. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Néha szoktam, ha ideges vagyok.

Tudom, hogy nem szép dolog, de nehéz visszafognom magam- meg hát vannak olyan emberek, akik szerintem meg is érdemlik, hogy bunkók legyenek velük.

2022. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!