Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, ha nem tudom,...

Az normális, ha nem tudom, hogy ki vagyok valójában? 14/L

Figyelt kérdés

Mindig mindenkivel más a viselkedésem. Egyszer vagyok tök komoly, mászor baromira gyerekes, minden hülyeséget össze hordok olykor-olykor, aztán sokszor szomorú, amikor mindig belém 'hasít' a felismerés, hogy milyen csúnya vagyok. Sokszor meg tökre vidám. Néha meg mogorva, bunkó vagyok.


Nem tudom, hogy pontosan most akkor milyen is vagyok! Nem találom önmagamat, pedig nagyon szeretném tudni, hogy ki vagyok valójában! Ezt hogy lehetne 'kideríteni' úgymond?


2017. jún. 11. 16:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2017. jún. 11. 16:08
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Eletkori sajatossag. Teljesen normalis, ennek van itt az ideje. Ez a szemelyisegfejlodesnek egy nagyon fontos szakasza. Majd kinovod.
2017. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtalálod. most formálod magadat. Az lenne az abnormális (=nem normális), ha ez az életszakasz nem történne meg veled.
2017. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dettó

14/L

2017. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És mi van, ha én 19 évesen vagyok ilyen? :D Én is mindenkivel máshogy viselkedek, mintha több személyiségem lenne, de a legdurvább, hogy nem tudom, a sok én közül melyik az igazi ._.
2017. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó. Igen, na pontosan ez van velem is. Hogy nem tudom melyik is az igazi énem.
2017. jún. 11. 17:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Probálsz másoknak a kedvére tenni a viselkedéseddel ez minden veled egy koru lánnynál gyakori .15/L
2017. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodtam ma sokat.

Milyen vagyok én valójában?

Szóval arra jutottam..

Nem létezik hogy "ilyen" vagyok én. Folyamatosan változnak az érzelmeink, gondolataink, gondolkodásmódunk, csak akkor lehetne ránk mondani hogy "ilyen vagyok én!", ha megállna a gondolkodásmódunk, a létszemléletünk és az érzelmeink egyhelyben, és ugyanúgy maradna. Mindig változunk, folyamatosan, minden másodpercben folyamatosan lezajlanak bennünk folyamatok, érzelmeket feldolgozunk, és a körülményektől függően is folyamatosan változunk megállás nélkül. Ezért megfogalmazhatatlan hogy milyenek vagyunk.

Te te vagy. Ne azt akard tudni, milyen vagy, hanem csak tudd, Te te vagy.

2017. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És mindegyik "személyiségetek" ti vagytok, egy vagy, azok nem személyiségek, hanem állapotok. Mindegyik igazi, mindegyik te vagy.
2017. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Így van belefér egy emberbe ennyi minden.


Később azon kapod magad, hogy könnyen alkalmazkodsz, könnyen veszed az akadályokat, nyitott vagy, megvan bárkivel a közös hang.

Tök jó csak ne kelljen önjellemzést írni :)

2017. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!