Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális ahogyan ez a férfi viselkedik? Mit akarhat valójában tőlem?

Figyelt kérdés
Én 23 vagyok, ő 30. Internetes társkeresőn ismerkedtünk meg. Később viszont Facebookon folytattuk az ismerkedést. Áradozott rólam hogy milyen szép vagyok. De ha kért képet, és nem küldtem neki, akkor besértődött, és azt mondta, hogy nem vagyok kedves hozzá. Meg már volt úgy hogy szinte beszélgetés után, már egyből találkozni akart. Meg ilyeneket írt hogy ő nem egy erőszakos ember és sosem bántana. Meg úgy szólított már a neten is hogy barátnőm. Végül is csak találkoztam vele, mert ezt hittem ezeket a dolgokat csak viccből írja. Aztán amikor találkoztunk egy elhagyatott helyre vitt, és azt mondta, hogy innen nem menekülhetek. Aztán azt mondtam hogy nem szeretném, hogy ha fogdosna, de ennek ellenére szinte mindenütt megfogdosott. Azt is mondta nekem, hogy nagyon mérges volt rám, mert annyiszor lemondtam már a találkozót. Azt mondta hogy a legszívesebben magával vinne, hogy együtt éljünk. Élőben is a barátnőjének szólított már egyből. Azt mondta hogy ha a házában lettünk volna, még ennyire se tudta volna visszafogni magát. Szerinte le kellene törni az öntörvényűségemet. De végül csak hazahozott. Sajnos ez a történet nem kamu, az életemre is megesküszöm.
2017. ápr. 27. 06:59
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a pasi egy beteg ember,különben ládtam ilyen jellegű kérdést ki irva,gondolom te voltál.Ne találkozgass vele,még ne is irj neki,töröld mindenhonnan mert saját magadnak csinász pronémát.A leirtak alapján,én azt látom hogy az a pasi beteg,ha már első találkozásnál igy viselkedik,ennyire kimutatja a foga fehérjét,mi lenne később.Bántana,verne,követne,nem lenne szabad levegőd sürgösen felejsd el,ne álj vele szóba.
2017. ápr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
53%

"Meg ilyeneket írt hogy ő nem egy erőszakos ember és sosem bántana."


"Aztán amikor találkoztunk egy elhagyatott helyre vitt, és azt mondta, hogy innen nem menekülhetek. Aztán azt mondtam hogy nem szeretném, hogy ha fogdosna, de ennek ellenére szinte mindenütt megfogdosott."


Kicsit ellentmondásos, nem?Minek találkozol vele, ha így viselkedik?Ez már a te hibád, nem az övé.Attól, hogy naponta kiírod ezt a kérdést, nem tudod megoldani a helyzetet.Nem kell vele tovább beszélni, ha nem találod normálisnak..te sem vagy az, ha tovább folytatod vele a kommunikációt.

2017. ápr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy én hibás vagyok, csak míg nem találkoztunk azt hittem hülyéskedik.
2017. ápr. 27. 07:08
 4/44 anonim ***** válasza:
Már találkoztál vele.Tapasztaltad, hogy nem hülyéskedik.Akkor miért érdekel még?Ismerkedés lezárása, és kész.Vagy vársz még valamire?De mire?
2017. ápr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Nem, csak kíváncsi voltam arra hogy normális ha már valaki az első randin fogdos az akaratom ellenére, meg ilyeneket mond.
2017. ápr. 27. 07:14
 6/44 anonim ***** válasza:
Első randin fogdosott akkor a válasz az hogy nem normális,beteges dolog
2017. ápr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, csak kíváncsi voltam arra hogy normális ha már valaki az első randin fogdos az akaratom ellenére, meg ilyeneket mond."


Ehhez nem kell gyakorira kérdést kiírni, hogy tudd.23 évesen elég felnőttnek kéne lenned, hogy tisztában légy azzal, nem normális.

2017. ápr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolatot szakits meg vele!

Legkozelebb massal egy mekiben vagy mas sok ember altal latogatott helyen talalkozz.

N

2017. ápr. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Harmadszorra írod ki ezt a kérdést...mire jó ez Neked???
2017. ápr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
7-nek igaza van.
2017. ápr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!