Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki kérlek meg tudná ezt...

Valaki kérlek meg tudná ezt nekem magyarázni?

Figyelt kérdés
Történt egy balesetem, eltört a bokám. Már járógipsz van a lábamon, és a munkám miatt rendszeresen közlekednem kell. Reggel hétkor tömött busz, néni ül kívül a székeken, belül van hely. A lábam miatt nagyon jól esne, ha leülnék, ezért udvariasan megkértem az idős hölgyet, hogy megtenné, hogy a táskáját az ölébe téve átadná számomra a helyet. Erre fújtatva, hőbörögve fogta magát, magához rántotta dühösen a kis táskáját, felállt és a busz hátuljába sétált, állni. Ezt most komolyan nem értem. Pontosan látta, hogy gipszelve van a lábam, a táskája nem volt olyan méretű, hogy ne bírná az ölében hordozni, amíg utazik a buszon REGGEL HÉTKOR! :D Akkor mégis mit rontottam el? Még utána 5 megállót állt mérgelődve.
2017. jún. 13. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtál egy hülyét. Az ilyet nem lehet megmagyarázni.
2017. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen magyarázni?


Rossz napja volt.


Idős emberek meg főleg olyanokért hőbörögnek ami nem is érdekel normális embert, vagy nem is veszi észre, nem foglalkozik vele.

2017. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!