Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátom nem a barátom?...

A barátom nem a barátom? Vettem egy használt Macbook-ot erre kiakadt annyira, hogy meg akarja szakítani a kapcsolatot velem. Mindezt azért, mert egy picit jobb anyagi helyzetben vagyok nála.

Figyelt kérdés

Amikor egy használt régi kocsit vettem akkor is ez volt, pedig neki is van kb hasonló koru kocsinja.


am megjegyezte, hogy ha felismerhető lesz a kérdésben akkor feljelent... a probléma ott van, hogy sokszor mondja mennyire jó hogy vagyok neki, aztán meg azzal jön hogy dicsekszem. SEMMIT nem dicsekedtem, csak megemlítettem hogy vettem egy másik laptopot mert a régi galyrament. Ő kérdezte milyen stb.... ezt definiálja dicsekvésnek.


2017. jún. 15. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd a fenébe. Ilyen idiótáért nem kár, ha többé nem a barátod.
2017. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
De jó neked, hogy ilyen gazdag vagy. Énnekem csak egy rossz nokiám van, és egy ócska biciklim.
2017. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Te is a szennycsatornánál dolgozol éjjel-nappal, hogy ilyen luxusra telik:DDDDD


Komolyan, a laptop használtan és használhatóan 40e-től is...macbook meg 120e-től mondhatni:DDDD

A kocsit meg 2 nappal az occó gép előtt vetted, de sose hívnád meg egy pohár vízre sem:DDDD

Ki barátja és kinek is vajon..., ha így van vajon...


ui:

Ő 10 év után vett kocsit, te a következő fizuból:DDD

2017. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, ez a laptop 300.000 ft volt.
2017. jún. 15. 23:41
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

# 4/


S csodálkozol, besz@rás :DDDDDD


Tanuld meg, ha mocskosul gazdag vagy-az vagy, akkor ne mesélj "szegénységedről" azoknak, akik éppen csak megélnek annyiból 1 hónapig annyiból, amit te 1 héten közértben elszórsz.


A játék kedvéért, élj annyiból minden hónapban, amennyiből ő él és ezt csináld 6 hónapon át, majd játszd vissza a semmi beszólásaidat magadban bár ehhez olyan munkát is kellene végezned, de bizonyára arra alkalmatlan vagy...ez van...

2017. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, tehát jogos az hogy menjek a francba, mert nekem telik neki meg nem? Persze mindezt arra alapozva, hogy nekem tellik neki meg nem... ahha... mocskosul gazdag?:D na ne nevettess.... középrétegről hallottál már? Ahhoz tartozom. tudom hogy magyarországon pont ebből a rétegből van a legkevesebb, és leginkább mélyszegénység és kőkazdagság van. havi 300.000 forintos keresetem még csak nem is üti meg az átlag európai színvonalat :D jó lenne ha felfognátok, hogy ez nem gazdagság, ez a normális. Sajnálom a szegény embereket, de nem fogok azért lelkiismeretet érezni magamban, mert nekem több pénzem van mint nekik.
2017. jún. 16. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Érthetőbben kell fogalmaznom úgy látom, mert gazdagsághoz nem jár az empátia semennyire esetedben láthatóan.


Mintha odaállnál egy rákos-haldokló gyerek mellé és mesélnél neki, hogy Hawaiion vered a répát 1 hónapig, aztán szánkózni mész ide oda, ejtőernyő...jaj és már megint nincs egy vasam se...rinya, amikor ki van nyalva egy ilyen fizetéssel a popód csak béna vagy beosztani.


Európai színvonal meg le van sz@rva itthon, ez nem tűnt fel még a jólétedben gondolom semmilyen téren....én se nem irigyellek emberileg, se fizetésileg, ne így értsd a nyers írást, de biztosan nem kérnék egy ilyen "ember" társaságból.

Szerintem barátkozzál a többi "színvonaladdal" és minden értelemben...csak arra vigyázz, ha egyszer lecsúszol, bele ne halj az igazi életbe.


Nézd meg ezt a filmet és ne azon rinyálj, hogy nem 4K-ban van.Figyelj a mondandójára, ha képes vagy persze:


[link]


Sok szerencsét a pénzes "barátokhoz";)

2017. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!