Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a velemenyetek errol?

Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
Csendes tipusu ember vagyok,emellett nehezen szavazok valakinek bizalmat. Altalaban az emberek velemenye az szokott lenni, h ez a lany buta, nincs velemenye a vilag dolgairol,nem tud ertelmesen hozzaszolni a temahoz, meg meg sorolhatnak negativ jelzoket. Aztan mikor megismernek, akkor kozlik, h pozitivan csalodtak bennem. Engem zavar, h negativan szoktak megitelni. Hogyan valtoztathatnek ezen?
2017. jún. 16. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehát csendes vagy, nem szólsz egy szót sem, ezért mások azt gondolják nem is tudsz semmit sem. Viszont téged ez zavar, hogy nem tudják hogy milyen okos vagy.

Mit kell ehhez tenned? Beszélned, megmutatnod te értelmes vagy. Ilyen egyszerű, többet kell beszélned, gátlásaid le kell győznöd.

2017. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Varga Péte4 ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj. Sokkal szerecsésebb konstelláció az, ha az embert butábbnak hiszik,mint amilyen valójában, mint ennek a fordítottja.

Egyébiránt meg jó nagy bunkó az, aki ilyeneket mond.

Sokszor van olyan, hogy azért néznek valakit hülyének, mert egyszerűen nem érik fel ésszel, amit mond. (Így volt ezzel Einstein is)

2017. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Engem zavar, h negativan szoktak megitelni. Hogyan valtoztathatnek ezen?"


Engem is zavar, meg sok más embert is, de sehogy sem tudsz változtatni ezen. A helyzet az - és ez tény - hogy ha találkozunk valakivel, akkor kb. pár másodperc alatt elítéljük. A fejünkben kialakul egy felületes benyomás róla, és ez ellen nem lehet tenni semmit. Természetesen aki intelligens, az később felülbírálja majd ezen előítéletet, ha bebizonyosodik az ellenkezője.

2017. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és szerintem tök szórakoztató, hogy mindig elcsodálkoznak mások, amikor megszólalok. (Egyszer az egyik tanárral elkezdtem beszélgetni órán, mert épp ilyen laza nap volt és érdekelt a téma. Osztálytársam megnyilvánulása: Jé, te tudsz beszélni?) :D


15l

2017. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni,magyarázkodni,vagy bizonygatni nincs értelme.Csak add magad.Aki nem kő s-gghülye,az úgyis rájön,hogy nem vagy buta.
2017. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Véleményem szerint ez nem olyan dolog, hogy aki nem hülye úgyis rájön, hogy nem vagy "buta", mert az első benyomás igenis fontos, és csak az akar jobban megismerni, aki úgy látja, hogy érdemes. Nekem is vannak problémáim ezzel, hogy csendes vagyok, szégyellős, és nem merek beszélgetést kezdeményezni,amikor új embereket ismerek meg. De csatlakozom az előző válaszadókhoz, mutasd meg, hogy te tényleg nem vagy az, aminek valójában hisznek, és add magad! :) sok sikert.
2017. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!