Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te ezek után járnál ehhez a...

Te ezek után járnál ehhez a körmös csajhoz?

Figyelt kérdés

Szolizni is hozzá járok és körmözott amikor ott voltam.

Nem tudtam kis pénzzel fizetni.

Megkért, hogy vegyem ki a visszajárot a pénztárcájábol.

De hozzatette, hogy majd ő meg figyel.


Olyan mintha azt feltételezte volna, hogy lopni akarok.

Nagyon rosszul esett.


2017. jún. 16. 22:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

3-as: egy mosoly manapság nem jelent semmi, a beszéd tartalma viszont annál inkább,

7-8-as: teljes mértékben igazatok van :)

2017. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%
Nyugi, ne vedd magadra. Felesleges. Nem értem minek kell berágni egy szakmunkás idióta viselkedésén. Ezt a többieknek is tanácsolom: Ne azt nézzétek, hogy mit mondott, hanem azt, hogy ki mondja.
2017. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Eleve a "köröm" is egy csúnya magyar szó. Jobbat nem tudtak rá kitalálni?!
2017. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%

Istenem... ezért váltok épp a szolgáltatóiparból, hihetetlen, hogy mindenki milyen önérzetes, sértődékeny (rosszabb esetben bunkózással palástolva), én meg már kommunikálni is csak alapszinten merek, mint egy droid, mer' a kedves vendég kedvétől függően egy félreértett kis kuncogás, gesztus miatt már a kirúgatásomért üvölt, miközben már tolja az SMS-eket a világba, h hozzám ne jöjjön senki, mer' - minő meglepetés - kiderült, h emberből vagyok... x'D

Most meg megy a csodálkozás, h miért nem vagyok olyan kis vidám, mint régen... azér' bazzmeg mer' nem merek az lenni, mert már látom, hogy a vevőim hagulatuktól függően egy pillanat alatt az ellenségeimmé válnak...

Na mindegy, én megoldom, váltok.

Am a válaszom: rohadtul túlreagálod, de persze te vagy a vendég, ő meg a csikcska, sztem rúgasd ki, csak mert megteheted. xD

2017. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Mosolyogva kérdezte."


Most akkor kérdezte vagy mondta?

2017. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha már megengedte, hogy benyúlj a tárcájába, sztem nem vesz tolvajnak téged. Amit utána hozzátett, az lehetett egy rosszul elsült poén is, vagy hogy önmagát nyugtassa, hogy nem átverhető. Csak emiatt nem keresnék mást, ha közben jól dolgozik és jó áron.
2017. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok meg, hogy ezt mondom, de egyikőtök hülyébb mint a másik :D
2019. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!