Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor sírtál utoljára és miért?

Mikor sírtál utoljára és miért?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is légyszi.
2017. jún. 17. 15:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Két hete, düh és tehetetlenség miatt, mert elakadtam egy feladattal, és veszélybe került a karrierem.

Igazából soha nem sírtam azért, mert szomorú vagyok, csak akkor szoktam, ha nagyon felhúznak, és nem tudok mit csinálni. Ez történt most is. Ha szomorú vagyok, akkor inkább csak bambulok magam elé, és nagyokat sóhajtozok, aztán idővel átcsap a szomorúságom tehetetlen dühbe, és akkor zokogok egy sort :D

2017. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Májusban, amikor a mamám mellett ültem és érződött, hogy pár nap és elmegy. 4 nap múlva elment.
2017. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Havonta min. egyszer szoktam sírni. Általában jelentéktelen dolgok miatt. (pl: szomorú film/videó/könyv nézése miatt). Mivel én visszafojtom az érzéseimet(mert nem tudom őket kifejezni) ezért gyakran a feszültség levezetésére is használom. Egy kiadós sírás után mindig kiegyensúlyozottnak érzem magam.
2017. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!