Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ilyen erettsegi...

Szerintetek ilyen erettsegi eredmenyek mellett gondolkozzak meg a tovabbtanulason?

Figyelt kérdés

Ez meg csak az irasbeli eredmeny kiveve angol,annak a szobelijen nem voltam:

Tori: 100/20 pont sosem voltam jo toribol de azert ilyen rosszat sosem irtam

Magyar nyelv: 90/36 valami elkepeszto ideges voltam majdnem elajultam,elakadtam a szovegertesnel.

Matek: 100/37 borzaszto

Emelt angol: 120/40 erettsegi elotti ejszalat vegig sirtam annyira nem hittem magamban a magyar utan...osszesen 2 orat aludtam es masnap 5kor kellett kelni a hosszj ut utan ..

Info: 120/56 eluszott az egyik feladatom mert nem tudtam rendesen elmenteni mert 20percel hamarabb kellett beadnom a tanarok miatt es a negyediket elsem tudtam kezdeni.

Szakma: 100\56



2017. jún. 17. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ősszel újrapróbálod. Most legalább lett tapasztalatod milyen is egy érettségi, a második alkalommal már nem fogsz annyira izgulni
2017. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
hát nem tudom, én is elég ideges voltam az érettségik előtt, ugyanígy alig aludtam mégsem lett rosszabb egyik sem négyesnél...
2017. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
NEHOGY MENJ EGYETEMRE!
2017. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
De hogy is mennél, fel se vennének ilyen eredménnyel. :D
2017. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4

Mielott probalsz vicces lenni legy tisztaban a dolgokkal. Mivel nem voltam angol szobelim oktoberben lesz meg az erettsegim,igy nem is nagyon tudnek jelentkezni.

2017. jún. 17. 23:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ember járt már így, mint te. Sajna újra kell érettségizni, nincs mese.


Kinézel egy szakot és az oda elvárt 2 tantárgyból csinálsz újra érettségit.


Javaslom hogy egészen jövő májusig halaszd el, az őszi javítás elég necces lenne. Így lesz időd készülni. Nem mellesleg halál nyugodtan állhatsz a dolgokhoz, hiszen papírod már így is van, tehát nem kell felesleges dolgokra energiát fordítanod. Ahogy írtam, kilesel magadnak 2 tantárgyat, amire szükséged lesz, azokat picit megnyomod és jövő ilyenkor már csak a sikeres felvételről szóló levelet fogod várni.

2017. jún. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
hát, ilyen eredményekkel szerintem nem érdemes egyetemre menned, mert ha egy laza érettségit nem tudtál jól megírni, akkor az össze vizsgával hasonlóan járnál. Valami szakképzés viszont hasznos lehet, ott szerintem nincs annyi fölösleges tanulnivaló.
2017. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

nem bejutás a nehéz, hanem a bentmaradás


értem én, hogy érettségi, mindenki izgul, de azért emiatt nem aludni és sírni... :/ hidd el, az egyetem ezerszer nehezebb, ott nem ápolgatják a hallgatók lelkét, hanem keményen áttaposnak rajta

van, hogy hiába tanulsz, még egy kettest sem fogsz elérni

végig tudnád ezt csinálni?

2017. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha töriből 20 pontot ért el írásbelin azt jelenti, hogy teljesen hülye a kérdező, még olvasni sem tud BTK kilőve. A matek miatt a műszaki karok is ki vannak lőve. Akkor miről is beszélünk?
2017. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. A tori 20 pont tenyleg nem tudom hogyan lett de nem olyan szakra mennek amihez szukseges a tori. Mar egy kozepfoku nyelvvizsgam angolbol es az mar egy szintu az emelt erettsegivel ott tenyleg csak a faradtsag es a stressz volt a hibas. Matekon olyan pici dolgokat neztem el hogy valami hihetetlen...alapjaban veve jo vagyok matekbol amikrol tudom hogy hasznos dolgok es szuksegem lehet rajuk az eletben kivaloan mennek...informatikara egyebkent tanar nelkul keszultem.

Nem ertem miert voltam olyan ideges...

Ennek ellenere majusban javitozok ket targybol,mindent bele adok es ha megint nem sikerul akkor valoszinuleg nem megyek tovabb tanulni...

2017. jún. 18. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!