Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik kapcsolatban élnek a...

Akik kapcsolatban élnek a többségük papucs, vagy valóban megegyeznek és elférnek egymás mellett?

Figyelt kérdés

Mi a jó abban hogy egy férfi megnősül, és onnantól úgymond olyan lesz mint egy hugyos kölyök. Sok nő beleszól otthon hogy milyen autó jöhet a házhoz, ha kitalálja az ember hogy venne egy motort, azt felejtse el mert válás lesz belőle


Tisztán emlékszem arra hogy valami kellett a boltból sürgősen, és ahelyett hogy Apám elment volna elintézni, képes volt felébreszteni engem is hogy keljél mert menni kell, minél hamarabb járjuk meg, aztán anyád se fog magyarázni.

Az is szokványos volt hogy szerettem volna faterral elmenni ide oda, Ő meg ahelyett hogy azt mondta volna gyere menjünk, rámondta hogy beszéld meg anyáddal hogy Ő mit mond. Ezt mindig is utáltam, amikor lett jogsim, akkor pótoltam be sok mindent.


Tesóm keresztapja elcsúszott motorral kora este egy pár hete, a felesége rögtön káromkodva hívta a nővérét(muteromat) hogy eltudnak-e menni a helyszínre a rendőrökhöz, mert ez az idióta balesetezett, pedig rimánkodtam neki hogy ne menjen mert meleg is van meg nagy a forgalom és sokan jönnek le a hegyről.

Még mindig ezt fújja neki hogy ha megpróbál motort hozni a házhoz átmegy rajta kocsival, most nem egy hülye gondolkodás ez? Pedig gyerek kora óta motorozik, tudja Ő is hogy mekkora szenvedélye, szinte elsőként gurul ki minden évben az útra ha jó idő van, így is ment hozzá feleségül.

Felnőtt kereső emberek, és megszabja egyik a másiknak hogy mit lehet.



Nekem is mondják hogy mikor fogok egy csajt, mondom kell a tökömnek, legalább így senkinek nem tartozok elszámolni valóval, erre meg dacoskodnak hogy így nem lehet élni örökké, miért talán úgy lehet hogy egy fedél alatt, a másik helyett szabjuk meg a dolgokat?

24F


2017. jún. 14. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezért kell olyan lányt találni aki elfogad minket és mi is elfogadjuk őt.
2017. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fuuuu de frusztralt valaki.
2017. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2

Ez nem frusztráció, hanem tények, amik mindennaposak elég sok családban.

2017. jún. 14. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
egyetértek veled kérdő. ratyiság az egész. egy nő ne mondja meg soha hogy a srác vagy férfi mit csináljon.
2017. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Ezek a tenyek altalaban a proliknal ervenyesek... tanulni kellett volna...
2017. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Két lehetőség adott vagy te irányítasz vagy téged irányítanak manipulálnak sőt zsarolnak . A szerepek nemek lényegtelenek , vita mindenhol van és optimális harmónia sehol sincs .
2017. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg szörnyű, hogy a'zasszony belepofázik, milyen autóra költse a család a közös keresetet, vagy hova mehet a gyerek, akiért ő is felelős, elküldi a férfiembert boltba valami kellékért a házimunkához, amit egyébként közben ő végez, és nem dicséri meg a balf..szt, aki a figyelmeztetése ellenére összetöri magát és a motorját.:D Így nem lehet élni, inkább maradj a jobb kezednél - amíg még megvan és tudod használni.
2017. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
😂 Autó helyett motor miatt csak haszon embereknél vagy elmebetegeknél van válás.
2017. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ösnek igaza van,mondjuk nem a tanulástól függ a proliság,de én is azt veszem észre,hogy mindig a pronyók vannak tele problémával,meg vitatémával.Ők nem tudnak nyugton maradni,mindig harcoskodnak,provokálnak,állandóan a másik ember fölé akarnak kerekedni.

Nagyon meg kell gondolni,hogy milyen társat választunk.Lehet rendesen,nyugodtan is együtt élni,csak ahhoz intelligencia és párkapcsolati kultúra kell,és ugyanilyen társ is kell hozzá.

A nempr0li intelligens embernek eszébe sem jut,hogy uralkodjon a társa felett,illetve megszabjon neki dolgokat.Aki szereti a társát,az nem fog papucsot csinálni belőle,hanem segíti...

Bocs kérdező,hogy ezt a pronyózást használom,de tényleg ez a helyzet.

2017. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Ahogy korosodtam úgy én is rájöttem hogy, Apámék sem egymáshoz valóak, meg a másik családban ugyanez.

Csak hát ott a család, ház, gondmentes élet, nem érné meg egyikőjüknek sem válni.

2017. jún. 14. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!