Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak a legjobb...

Mit csináljak a legjobb barátommal? Nem tudom mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátom vagy mi a szösz.Mindig az van amit ö akar.Mindig ott vagyok jövök megyek.Ha mondjuk megyünk valerre szinte mindig én fizetek mindent ha esetleg néha pár száz forintot hoz.

Egyszer kértem jöjjön el velemegy kpncertre.Kó menjünk de elötte menjek fel hozzá.f mentem.

Mondtam 9re menjünk le engem várnak lent anyámêk barátnöje...

10 felé elindultunk de nagyon lassan.2lépéssel elöbb voltam már jött a cinkeskedés.

Fél 11 felé odaértünk de ö nem jön be me ez az amaz.Kinn megvár menjek be.Jo majd jövök várjon meg.

Eltellt kb 15 perc vége a kpncertnek.Hivom hol van.Háá 40 perce itt vár megunta elment haza.De tök ideges hangja volt haragudott rám.Azóta nem hallodtam hirét.Faceboon én nem nagyon vagyok fenn nem tudpm irt e.De nem hivott nem keresett meg meg semmi.

De máskor felhiv telefonon soksor délután 3-tol este 7-8 ig itt van,vagy fél 9kor is felgyenget meg ilyenek.

Fu anyi minden volna még.

Szülinapján annyi pénzt elköltöttem (jó ö is kivételesen) de szinte vadidegen embereket lehivott mi alig ittunk ök ittak rendesen 0 forintból meg minden


2017. jún. 18. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy látszik mégse legjobb barát.
2017. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mit csináljak?
2017. jún. 18. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy változtatni akarsz pár dolgom, beszélj vele, és ha nem tetszik neki akkor viszlát, vagy marad a mostani helyzet.
2017. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem barát.
2017. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!