Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem szoktatok ledöbbenni,...

Ti nem szoktatok ledöbbenni, amikor látjátok az életkorotokat leírva?

Figyelt kérdés
Én 42 éves vagyok, és egészen hihetetlen! 32-nek érzem magam. Ki hány éves, és mennyinek érzi magát?

2017. jún. 19. 00:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

25.

Furcsa, mert baromira nem érzem magam 25-nek, inkább olyan 20-nak.

Pedig most államvizsgáztam, már nem otthon élek, most akarunk saját ingatlant venni, 3 éve dolgozok és gyerekvállaláson gondolkodunk a párommal.

Általában pedig le is döbbennek az emberek, hogy annyi vagyok, amennyi.

2017. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én még csak 17 leszek, de már ez is hihetetlen számomra, hogy ennyi év eltelt születésem óta...Mostanság elég komoly problémáim vannak. Depresszió, stressz, szorongás, és attól tartok ezek csak fokozódnak majd, ahogy az élet egyre nagyobb kihívások elé állít...
2017. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 50 vagyok és 35-nek érzem magam. A 40-es éveim úgy suhantak el felettem, hogy észre sem vettem.
2017. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
35 vagyok, de sokan kevesebbnek vélnek - számomra nem fontos, hogy "mennyinek érzem magam". Csak attól vagyok ledöbbenve, hogy hol nem tartok másokhoz viszonyítva...
2017. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!