Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mára elég az internetből!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mára elég az internetből! Alább olvasható 2000, azaz kétezer nő véleménye a férfiideálról. Megpróbáljak nem ledöbbenni?

Figyelt kérdés

[link]


"... hiszen a megkérdezett 2000 nő szerint az ideális férfi húst „zabál”, drága autót vezet, kétszer egy héten felhívja az anyját, sört iszik és jól keres."


Nézzük az elvárásokat!


1. Minimum 180 cm magas

Hát hogyne, mindjárt keresek a magasságomhoz néhány centit, hogy biztosan benne legyek az elitben.


2. Izmos és sportos

Hát hogyne, meg világbajnok hátúszó, olimpiai távfutó, és persze Fekete László is egyben, ha netán 300 kilós kőtömböket kell emelgetni.


3. Barna szemű

Király! Kiestem. Ja nem, még vehetek barna kontaktlencsét.


4. Rövid, sötét hajú

Megnövesztem a hajam, és befestem obszidiánszínűre, az elég sötét.


5. Felsőfokú végzettséggel rendelkezik

Már szaladok is lediplomázni, de egyből hármat.


6. Többet keres, mint te

Az én szégyenem lenne, ha egy nő többet keresne nálam.


7. Drága autója van

Lexus, Infiniti, C63 AMG, Acura NSX, BMW 760Li? Melyiket kívánja, kiskegyed?


8. Jó a humora

Percenként durrogtatom a jobbnál jobb vicceket régi, szamárfüles Mórickákból.


9. Toleráns, ha ideges vagy

:D Akkor már mindenre legyek toleráns, ha megcsalsz, még azt is elnézem neked.


10. Kimutatja, hogy szeret

Miután megcsaltál, ez már csak természetes.


11. Elismeri ha megnéz egy másik nőt

Azt hiszem, ha elismerném, újra végigzongorázhatnánk a 9-es pontot.


12. Szeretne családot

Előbb-utóbb mindenki, úgyszólván ez nem tekinthető elvárásnak.


13. Rendszeresen felhívja az anyját

Az anyámat, a nagymamámat, a barátnőidet, meg a barátnők anyukáját is. Sütit is sütök nekik akár. Hát legyen már megszabva, kikkel beszélek, pls.


14. Nem dohányzik

Nem dohányzom!


15. Igényes az alkoholokra

Tehát ne igyak 230 forintos Beck's-t, hanem igyak 9 millió forintba kerülő Cheval Blanc-ot.


16. Nem vegetáriánus

És ha az lennék?


17. Stílusos

Az mit jelent? Valószínűleg másik 1000 férfi is pont ugyanolyan mintázatú pólót visel, mint amit most én. Akkor már nem is vagyok stílusos? :(


18. Szeret vásárolni

A szalámi-, vágott zsemle-, vaj-, ketchup-, mustár- és fűszervásárlás is beleszámít?


19. 10 perc alatt elkészül

Na a nők inkább meg se szólaljanak...


20. Frissen borotvált

Ha kipattog a nyakam a folytonos borotválástól, kinyomkodod a pattanásaimat?


21. Sima a mellkasa

Eredetileg a Pó-síkság, de most már a Himalája kicsinyített térképe is megtalálható rajta.


22. Tud úszni, kerékpározni

Meg Mariana-árokban búvárkodni, meg Mount Everestet mászni, meg a pólusokat megjárni, de az sem árt, ha pályára állítok egy második holdat.


23. Tud kereket cserélni

Snorts! Olajcsere, szűrőcsere, kipufogócsere, szélvédőcsere, üléshuzatcsere nem, nem? :(


24. Szereti a focit

Rühellem a focit! Szívből gyűlölöm.


...


Kétezer nő, kérem alássan.


2015. okt. 19. 19:57
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

Ja és nézzük a tökéletes nőt, az igazi nőideált, hogy milyen a férfi szerint: [link]


Na, melyik a korrektebb???

2015. okt. 19. 19:59
 2/40 anonim ***** válasza:
80%
Ideálja mindenkinek van. Bizonyára neked sem egy hájas, pattanásos képű, 200 kilós zsírdisznó az ideálod. Nem kell úgy csinálni, mintha a férfiak nem a tökéletes alakú, szőke nagymellű bombázókra vernék.
2015. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
67%

Azért ez a lista kicsit nekem gyanús. El nem tudom képzelni, hogy a legtöbb nő elvárná, hogy a férfi sörözzön és focit bámuljon. :D


Egyébként még a Paranormal.hu is hitelesebb oldal ennél.


Na, de a férfiak elvárási közül is a legtöbb marhaság. Mármint a férfi ismerősöm többsége nem ezeket várja el főként, ezek közül maximum néhányat. A többi elvárás, vagy elképzelés egészen más.

2015. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
12%

Vannak korrekt elvárások is benne, de néhány engem is rendesen felhúzott.


Pl.:


1 - A magasságáról senki nem tehet.

2 - Miért olyan fontos, hogy izmos legyen?

3 - Megint, a haja színéről senki nem tehet.

4 - Amelyik nő ezt mondja, az anyagias.

6 - Az miért nem oké, ha kb. ugyanannyit?

13 - Mi köze a páromnak ahhoz, hogy a saját anyámat mikor hívom fel?

16 - Miért gond ha vegetáriánus?

18 - Attól függ, mit. Szükséges dolgokat, vagy szükségteleneket?

19 - Ezt csak akkor várja el egy nő, ha ő is teljesíteni tudja!

22 - Komolyan, azért képes lenne egy nő nem összejönni egy férfival, mert az nem tud úszni?

23 - A nő is tud, vagy csak elvárja?

24 - Ez milyen elvárás már? Én szeretem, de akkor is... Ilyet elvárni?



Biztos vannak normális nők is, akik nem várnak el ennyi baromságot.

2015. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
Most látom, linkeltél egy másik cikket. Csak hogy tisztázzuk, az első link a tökéletes férfi IDEÁLról szól, a második meg az ideális BARÁTNŐRŐL. Ami nem feltétlen ugyanaz. Ha a férfiak ideáljáról kérdezték volna (nem barátnő szinten), akkor sokkal inkább egy bombázót választanának.
2015. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
20%
Az első 7 igaz, a többi csak tipikus női hazugság, hogy ne csak külsőségekkel meg anyagiakkal legyen tele a lista.
2015. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
6%

Jogos a kérdés.Nem kell ledöbbenni,megszokhattad volna ezt már a nőktől manapság... ;)

24/F

2015. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
86%

Kétezer nő a hánymilliárdból?

Csak Magyarország lakossága a legutóbbi népszámláláskor majdnem 10 MILLIÓ volt, ennek kicsit több, mint a fele nő, legyen 5 millió.


2000 fő az 5 milliónak az 1 ezrelékénél is kevesebb.

2015. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
#9: Szoktál nézni választási műsorokat? Alig 5-10%-os feldolgozottságnál alig 1-2%-os eltéréssel már meg is van a végeredmény. A kétezer nőt gondolom nem a plázák ékszerüzleteinek vásárlói közül választották ki.
2015. okt. 19. 20:13
 10/40 anonim ***** válasza:
14%
semmi újdonságot nem írtál ezt idáig is tudtuk... de majd lehazudják a "nők" még a csillagot is az égről hogy ez nem igaz!....
2015. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!