Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is volt már, éreztétek...

Nektek is volt már, éreztétek úgy hogy 2 teljesen ellentétes érzés van bennetek?

Figyelt kérdés
nagyon szar az életem fiatal vagyok és elszigetelt el se tudnátok képzelni ezt a magányt amit érzek belül 21 f vagyok nemrég végeztem a tanulással én mindig is inkább humán érdeklődési körű voltam,de nem tudtam vele sok mindent kezdeni és hogy is mondjam hihetetlen dühöt és gyülöletett érzek főleg ha látok más sikeres embereket,egy érzés azt mondja bántsam őket irgalom nélkül egy végső bosszúként, de egy másik meg hogy ne bántsak másokat hagy éljenek békében mert a béke jó és nem számít semmi más,szóval a szeretet és a gyűlölet között ingadozom érzelmileg egyszer egyik egyszer a másik van fölényben, tudom nem vagyok normális talán már meg fogok bolondulni,de így érzek és persze ez nem látszik kívülről mert jól takarom, szerintetek kezdek megbolondulni?
2017. jún. 19. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már meg vagy bolondulva. Nem trollkodok, tényleg így gondolom. Méghozzá abból, hogy ezt a novellát egy mondatban írtad le. Ez a biztos jele a kezdődő elmebetegségnek.
2017. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már bocs, de az írásod alapján nem lehetsz túl okos, el se tudom képzelni, hogy tudtál így egyetemre menni, aztán elvégezni azt..Legalább is a korodból meg a humán érdeklődésből arra következtetek, hogy az egyetemre jártál.
2017. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!