Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az érzés?

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok megis honvágyam van, vagy honvágyhoz hasonló érzésemvan.

De mar maskor is előfordult.


2017. jún. 3. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valójában külföldi vagy.
2017. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze..... :D
2017. jún. 3. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ismindog honvágyam van hiába itthon vagyok de mivel 6 éves korom óta ausztriában éltünk és 11 év után haza kellet jönnünk családi okok miatt magyar létemre nem érzem itthon magam én monhatni az osztrák környezetben nőttem fel elvileg csak fél évet kell ki bírjak itt mivel megyünk vissza amint a dolgok el rendeződnek e-miatt is magántanulóként vagyok ebben az évben az iskolámban mivel az bécsben van én meg pesten . Fujj de utálom ezt a hajtást minden hova mindenki rohan meg elég furán érzem magam mivel csak a családon bellül hallotam magyar szavakat máshol meg nem és mivel nem is tudok jol magyarul így nem is nagyon értem hogy miről beszélnek hozzám vagy mással
2017. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!