Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy fiú szereti a gyerekeke...

Ha egy fiú szereti a gyerekeket miért lesz egyből pedofil? Tudom hogy nem kell az ilyen buta emberekkel törődni de akkor is bosszant. Én pl tökre odavok a kicsikért, tok cuki az unoka öcsém is és óvóbácsi szeretnék lenni.18f

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Támogatom az ötletet. Én is fiú vagyok és hasonló érdeklődést mutatok a gyerekek felé, csak én nem óvóbácsi lettem, hanem (csak) egy pedagógiai asszisztensi képzést végeztem el.

Szerencsére engem senki sem vádolt pedofíliával és te is hagyd figyelmen kívül az ilyen hülyéket. Nagyon szép szakma az, amibe bele szeretnél vágni és mivel az óvóbácsik igencsak ritkák, így valószínűleg kereslet is lesz rád, ha majd álláskeresés előtt fogsz állni. Hajrá! :D

2017. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak buta nők sajnos. Ha egy férfi utálja a gyerekeket vagy közömbösek neki, akkor az a baja és nyavajog róla mindenkinek. De ha egy férfi imádja a gyerekeket, akkor már pedofil. Sok más dologban sem tudják eldönteni a nők, hogy mit akarnak.
2017. jún. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
* az a baja a nőnek
2017. jún. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szep, pozitiv dolog, ha egy ferfi ezt a szakmat valasztja.
2017. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátom óvóbácsi két éve. Nem tartom pedofilnak.

Ma úgy is az egyenjogúságot szajkózzák.

Lényeg az, hogy szeresse a szakmáját és jó legyen benne.

2017. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!