Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen lesz az unoka tesóm...

Ilyen lesz az unoka tesóm néhány év múlva (hercegnő)? Többi lent.

Figyelt kérdés

Most az unoka tesóm elsős.Olaszországban élnek.Néha lejönnek ide az anyjával meg ritkábban az apjával is.Azért jönnek le mert hogy tanulja a magyart(azt nem tudom hogy minek).Nekünk van két kutyánk(egy kicsi puli-pumi meg egy skót juhász keverék).Mondtuk neki hogy ne féljen tőle mert nem bánt egyik se.a kis puli odamegy hozzá hogy simogassa meg,erre az unokatesóm egyből sikonyál,rikácsol.A finom ebédet csak könyörgés árán eszi meg(náluk otthon megtapsolják ha megeszi az ételt),és ha egy kicsit csípős(annyira nem szokta a mamám csípősre csinálni)egyből nem eszi meg.délután a játék max csak a nintendón megy.uzsonnára inkább finomságokat kap(most már leszoktatják erről)és teából inkább a nesteát meg apenta teát iszik.ha valami nem az ő kedve szerint van akkor már nyávog az anyjának.este meseolvasás helyett valami film van.

természetesen kiszokott menni de a fél nap azzal szokott eltelni hogy nintendózik.természetesen vizet is iszik de csak szentkirályit(az anyja szerint a csapvíz klóros)szerintem nincs sok baja a víznek.

Vannak gyerekek a szomszédban és mindig átjönnek(nem valami iq bajnokok)de általában együtt nintendóznak(néha kimennek).


Körülbelül ennyi egy napja itt a Balaton mellett.


Szerintetek milyen lesz 10 év múlva.

Mi lesz vele?



2013. júl. 7. 21:33
 1/6 A kérdező kommentje:
de gondolom ez a szülők hibája is
2013. júl. 7. 21:34
 2/6 anonim válasza:
100%
A nagy átlagban egy hét éves gyerek ilyen....
2013. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor én jó gyerek voltam.ennél jóval jobb.bár én fiú vagyok ő meg l.ány
2013. júl. 7. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal, el van kényeztetve. Ennyi az egész. Ez nem betegség.
2013. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is elég hisztis, válogatós és akaratos kislány voltam, mégsem lett belőlem hercegnő :)
2013. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még kisgyerek, ilyenkor elég dacosak tudnak lenni. Húgom is válogatós volt ennyi idősen, hétről hétre változtatta, hogy épp mit szeret (vagy inkább utál) ebédnek. Egyébként valószínű a szülei tehetnek róla, hogy elkapatták nassal, meg megtapsolni ebéd után... Vicces:)

Vízre én is érzékeny vagyok, legalábbis mikor ideköltöztem, mellbevágott, hogy kifejezetten nem ízlik az itteni. Azóta inkább én is ásványvizet iszom, ha csak tehetem.

"sikonyál":) Ez tetszik, még nem hallottam/olvastam így.

2013. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!