Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti egyetértetek-e Nyilas Misi...

Ti egyetértetek-e Nyilas Misi világszemléletével?

Figyelt kérdés
A regényben szerintem ő egyfajta radikálisan jó ember aki mindenkivel jó akar lenni. Sajnos rá kell jönnie, hogy az emberek kihasználják és viccet csinálnak a jóságából. Ez elég szomorú de 1) ő nem csinált semmi rosszat 2) sok dologról (fizikai adottságok, életkor) nem tehet. Ti másképpen cselekedtetek volna a helyében? A való életben mit csinálnátok egy ilyen karakterrel?
2017. jún. 19. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon fájdalmas volt olvasni a könyvet, mert nagyrészben teljesen töketlenül viselkedett.

Én is sokáig azt hittem, hogy örökké mindenkit meg kell érteni, és eltűrni, de ez csak béta jellem.

Az örökös passzivitás nem egy pozitív tulajdonság, nincs jó hatással se önmagadra, se azokra, akikkel kapcsolatba kerülsz.

Egyik oka lehet az alacsony tesztoszteron szint.

2017. jún. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!