Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elitelnek azert mert nem a...

Elitelnek azert mert nem a "fenyuzes" hanem az emberi ertekek erdekelnek?

Figyelt kérdés

Napokban tortent velem egy eset ami nagyon felhaboritott.

Nem sokara megyek nyaralni es egyik ismerosom jelezte hogy velem tartana. Szepen elmondtam neki hogy nem hiszem hogy ugyan azok a dolgok erdekelnenek minket igy nem jo otlet. Kerdezte hogy miert? Mondtam hogy en nem turista reszen szeretnek lenni hogy egesznap a medencenel uljek ( o ezt teszi) hanem szegenyebb helyen ahol lathatom hogyan elnek valojaban es mik az ertekeik.Templomokat akarok latogatni es a kulturajukat megfigyelni azt, amilyenek ok igazabol.(pont emiatt megyek oda).

Mire kaptam a valaszt: nincsenek nagy igenyeid.


Erre nem is tudtam mit reagalni.


Mert kell lenezni vagy leszolni ezert? Elitelendo az hogy engem ez erdekel es nem a "fenyuzes" meg a "villogas" a tobbiek elott az interneten?


Nem ertem mi tortenik az emberekkel...

24/L



2017. jún. 19. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem leszólás, hanem egy egyszerű ténymegállapítás. A medence mellett inni a sört meg nem épp fényűzés.
2017. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
69%
Ne foglalkozz az ilyen egyedekkel. Alacsonyabb erkölcsi szinten vannak, azaz nem fejlődtek emberré.
2017. jún. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Egyszerűen logikátlan ez a válasz, butácska lehet az illető. Mások az igényeid, nem kevesebbek. Neked az okoz kielégülést ha a az adott hely kultúráját vizsgálhatod ami teljesen logikus, sőt én is ezt preferálnám, de most nem is fejtem ki miért tartom jobbnak mert nem az a lényeg. Ő medencézni szeretne meg ilyesmi, amit amúgy bárhol megtehet, de ezzel sincs gond végülis kinek mi. Ha nem érti meg, hogy két különböző aktivitást igénylő ember ebben az esetben fizikailag képtelen együtt minőségi időt eltölteni, akkor csak sajnálni tudom.
2017. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%

Elmész pl Harkányba megnézni hogyan élnek az emberek? Ugyanúgy mint mindenhol máshol, én ezt nem értem.


Milyen "szegenyebb" helyen? Valami favelákat akarsz látogatni?


A "túristarész" pont azért van kitalálva egyébként, hogy a lakosokat ne zargassák a random külföldiek. Nem értem miért szólod le azokat, akik nyaralni mennek, nem másokat b<>sztatni, hogy aztán verhessék a nyálukat arra hogy mennyivel különlegesebbek az átlagnál.

2017. jún. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nezd, 6. Eve elek egy szigeten. Nyaralas lehetne minden napom de nekem nem ez szamit annak.. :) ha a medencenel vagy a parton szeretnek lenni azt itt is megtehetem. Azert megyek oda mert imadom a keleti kulturat es azt szeretnem atelni nem mast..

Nem ertem mert baj ez.

2017. jún. 20. 00:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve az bizonyítja az illető primitív mivoltát, hogy rád akarja erőszakolni magát. Nem is értem, hogy képzelte ezt? Ilyen épelméjű embernek eszébe sem jutna. Egyébként pedig az emberek sokfélék, én is láttam már olyat, hogy egyesek Egyiptomban nem mentek el megnézni mondjuk a piramisokat, vagy valamilyen látványosságot, sőt még a tengerpartra sem mentek le, hanem csak ültek a medence partján és koktélokat ittak. Vannak ilyen elmeháborodott emberek, nem kell velük foglalkozni. Nem lenéz téged, hanem szegénykém a 2-es IQ-jával képtelen felfogni, értelmezni a saját kis nyomi világától eltérő dolgokat.
2017. jún. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Volt egy keleti ferjem.. ( csak isten elott eskudtunk meg) felvettem a vallasat. Imadom ezt az egeszet es szeretnem latni. Azt ahogy o is elt.

Turista reszeken nem azt kapod vissza.

2017. jún. 20. 00:38
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Az illető nem ítélt el, egyszerűen megállapított egy tényt. Valóban nem nagyok az igényeid és ezt saját magad is belátod. Nincs ezzel semmi gond, közölte és kész.
2017. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Szerintem ez tipikus egyik kutya másik eb kérdés.


Az illető leszólja a kérdezőt mert neki nem a klasszikus nyaralás jön be, a kérdező meg leszólja az illetőt hogy a klasszikus nyaralás csak fényűzés.


Valójában meg mindenkinek mást jelent a kikapcsolódás. Van aki túrázni szeret, van aki városban bulizni, van aki meg a szállodában ülni.


Nekem is van ismerősöm aki wellness hétvégékre szeret járni, inkább költ egy jó szállodára, kiszolgálással és ül egy medencénél egész nap. Neki ez jelenti a kikapcsolódást. Én meg úgy vagyok hogy legyen egy ágy ahol alszom egyet és reggel megyek is tovább.

2017. jún. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont a kérdezőnek nagyok az igényei, csak nem anyagi és nem negatív értelemben.

igénye van arra, hogy megismerje a világot.

szemben azzal, akinek elég egy medence. de az ilyen minek utazik?

2017. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!